Kapat

Zula Taktikleri : Haritalar 2019

Anasayfa
Genel Zula Taktikleri : Haritalar 2019

Zula

Zula’da başarı isteyen hırslı FPS severlere ilk olarak silah seçimlerinde titiz davranmaları gerektiğinden söz edilebilir. Zula oyuncuları, ilk etapta kendileri için en uygun silah tercihinde bulunmaya çalışmalı ve özellikle sekmeyen nişancılarsa keskin nişancı tüfekleri ile oyuna başlamalıdır.

Küçük haritalarda oynamayı ve birinci olmayı isteyen oyunculara pompalı tüfeklerin bu haritalarda oldukça elverişli olduklarından söz edilebilir. Küçük haritalarda sık sık gerçekleşen yakın mesafeli dövüşlerde bıçak tercihi yapmak ise en önemli Zula taktikleri içerisindedir.

Zula Silah Taktikleri

Zula’da kullanılabilecek çok sayıda silah seçeneği olsa da bazı silah modellerinin kritik özellikleri ile diğer silah türlerinden bir adım öne çıktığını söyleyebilmek mümkündür.

AK-47: Yüksek menzili bulunan ve yüksek hasar veren AK-47, uzaktan ya da yakından kullanılabilir. Sekmesi yüksek olan bu silaha spray yaparak hızlı şekilde düşman öldürebilmek mümkündür.

M4A1: Yakından oldukça iş gören ve spray yapıldığında mükemmel bir seçenek haline gelen M4A1, özellikle yeni başlayanlar için en ideal silah modelleri arasındadır.

MAC-10: Pek fazla tercih edilmeyen MAC-10, atış hızı ve isabetleri ile oyun içerisinde yararlı olabilecek bir silahtır.

İlginizi çekebilir>  3300 Lira Bütçeye PUBG Açan Render Yapan Oyuncu Bilgisayarı !

AWP: Aimi iyi olan oyuncuların tercihi olan AWP, özellikle sıkış hızı ve görüş açısının iyi olduğu durumlarda tek bir atışta rakipleri birer birer indirebilecek kuvvettedir.

Glock: En popüler tabanca modelleri içerisinde yer alan Glock, çelik yelek ile birlikte tercih edildiği zaman az hasar ver, az hasar al mantığı ile çalışmakta ve bu sayede oyuncuların oyunda yükselmelerine olanak sunmaktadır. 20 mermi ile oynanan Glock sekmesinin az olması nedeniyle de tercih sebebi olmaktadır.

El Bombası: Doğru yerde kullanılması halinde ve düşmanın savunmasız yakalanması durumunda el bombası büyük hasar verebilme kabiliyetine sahiptir.

Sis Bombası: Kaçarken ya da düşmanların arasında zor duruma düşüldüğünde tercih edilebilecek olan sis bombası özellikle ölüm maçı ya da sabotaj modunda kullanılabilir.

Zula Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
  • Bellek: 2024 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2000 MB kullanılabilir alan

Zula Haritaları

Zula size aktif olarak 20 harita seçeneği sunmaktadır !

İlginizi çekebilir>  ELEAGUE'de Hileci Skandalı
Çanakkale
Çin Bahçeleri
DÜĞÜN SALONU
FAVELA
GAZİANTEP
GEMİ
HANGAR
İNŞAAT
İNTERNET KAFE
KERESTE FABRİKASI
KIBRIS AÇIKLARI
KUZEY IRAK
METRO
NEMRUT
OTOPARK
PARİS
PERSAPOLİS
SAFRANBOLU
TRABZON UZUNGÖL
ÜSKÜDAR SOKAKLARI

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir