Kapat

Yeni Hot Wheels Üçlü DLC Paketi 24 Eylül’de Geliyor!

Anasayfa
Genel Yeni Hot Wheels Üçlü DLC Paketi 24 Eylül’de Geliyor!

Üst üste ikinci kez Hot Wheels ile takım halinde çalışmak Rocket League’e daha da büyük bir ilham kaynağı olacak!

24 Eylül’de, Hot Wheels Triple Threat DLC Pack, şimdiye kadarki en büyük Premium DLC paketlerimizden biri. Mattel’teki arkadaşlarımızla yakın bir şekilde çalışarak, üç efsanevi Hot Wheels modelini, her biri dört benzersiz çıkartma içeren yeni yeni Savaş- Arabaları – “Gazella GT”, “MR11” ve “Fast 4WD” olarak değiştirdik. Ayrıca Hot Wheels için yeni “Gorilla”, “Snake” ve “Spider” başlıkları var. Hot Wheels Üçlü DLC Paketi, tüm platformlarda 5,99$ veya bölgesel eşdeğeri için geçerli olacak.

Ama hepsi bu kadar değil! Oyun içi DLC’ye ek olarak, Hot Wheels Rocket League 5-Pack dünya çapındaki katılımcı mağazalarda Ekim ayı ortasından itibaren satışa sunulacak! Gazella GT, MR11, Fast 4WD ve geçen senenin DLC otomobilleri, Bone Shaker ve Twin Mill III’ün hepsi Rocket League markalı boya işleri ile gerçek dünyaya ait döküm arabaları olarak hayata geçirildi. Ayrıca, özel olarak işaretlenmiş paketler, özel oyun içi DLC öğesinin kilidini açan bir kod içerir: ‘Hot Hot Wheels.

İlginizi çekebilir>  31 TL Değerinde Ücretsiz Broadsword : Age of Chivalry Steam Key'i

Son olarak, ortaklığımızı kutlamak için Rocket League’e ÜCRETSİZ Hot Wheels içeriği getiriyoruz. DLC ile aynı anda birçok yeni Özelleştirme Öğesi ile birlikte tüm platformlara ÜCRETSİZ “Hot Wheels Rivals” Arena geliyor! Römorkun yukarısına göz atın, aşağıdaki ekran görüntülerinin keyfini çıkarın ve Reddit ve Twitter’da ne düşündüğünüzü bize bildirin.

-Rocket LeagueHemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir