Kapat

Hitman 2’den Yeni Trailer

Anasayfa
Genel Hitman 2’den Yeni Trailer

Santa Fortuna’ya Hoşgeldiniz!

Yaklaşık 3 ay önce duyurulan ve Kasım ayında çıkış yapacak olan, Ajan 47’nin yeni macerasını anlatacak olan Hitman 2′den yeni bir trailer yayınlandı. Yeni oynanabilir alanlardan ilki olarak yayınlanan Santa Fortuna, Colombia ormanlarının içinde bulunan küçük bir köy ve Yayıncı Warner Bros. Interactive bize Santa Fortuna’nın kapılarını yepyeni bir trailer ile araladı.

Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi Santa Fortuna, Colombia yağmur ormanları içerisinde yer alan küçük bir yerleşke ve dışarıdan bakıldığında huzur dolu gibi görünen bu yerleşkenin limanları karanlık sırlar barındırıyor. Aynı zamanda Delgado karteline de ev sahipliği yapan Santa Fortuna’da şansınız yaver giderse kartelin üç liderini de aynı zamanda bölgede bulabilirsiniz ve işte tam da bu uygun anda Ajan 47 iş başı yapıyor.

Diğer Hitman oyunlarından da alışkın olduğumuz gibi kartel üyelerine suikastlar düzenlemek için birçok yaratıcı şekilde çevredeki detayları kullanabileceğiz. Bölge kartelin konağı ve çevresini, koka tarlalarını, mağaraları ve harabeleri içeriyor. Bu yerler, yaprakların arasına cesetleri saklamak gibi, Ajan 47’nin repertuvarına eklediği birkaç yeni numarayı kullanması için de biçilmiş kaftan.

İlginizi çekebilir>  Ezber Bozan CS:GO Güncellemesi !

Santa Fortuna, Hitman 2 de oynanabilir 6 yeni bölgeden biri olacak ve daha önce de duyurulduğu gibi oyun Hitman 2016’nın altı bölgesini birden de Hitman Legacy Pack ek paketi ile beraberinde getirecek (Paris, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado ve Hokkaido).

Hitman 2  Standard, Gold ve Collector’s Edition olmak üzere üç farklı versiyonuyla birlikte 13 Kasım’da PC, PS4 ve XBOX One için çıkış yapacak. Gold ve Collector’s Edition sahipleri oyuna dört gün önce erişebilecek ve tüm erken sipariş yapan oyuncular ise ayrı bir oyun modu olan Sniper Assassin’e anında erişim hakkı kazanacak.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir