Kapat

Virtus.pro Yönetimi CS:GO Ekibini Dağıtıyor!

Anasayfa
Genel Virtus.pro Yönetimi CS:GO Ekibini Dağıtıyor!

Virtus.pro yönetimi, güncel CS:GO kadrosunu Rekabetçi CS:GO oyunlarından çıkarma kararı aldı.

Virtus.pro, geçen sene ki turnuva için verilen uğraş kazanmak içinmiydi? Yoksa sadece öylesine oynanan bir turnuvamıydı?  Bu soru’nun cevabı sır gibi saklanıyor… Virtus.pro geçen sene ki bir diz başarsızlığı yüzünden  
Wiktor “TaZ” Wojtas, Filip “NEO” Kubski, Jaroslaw “pashaBiceps” Jarzabkowski, Janusz “Snax” Pogorzelski and Pawel “byali”
Bielinski’den oluşan CS:GO takımı dağıldı.

Virtus.pro yönetimi CS:GO takımını Neo, Pashabiceps, snatchie, morelz ve MICHU ile tekrar bir araya getirilen CS:GO takımı ESL Pro League turnuvasına katılmayı başaramadı. Virtus.pro takımda yaptığı değişikler ile büyük bir hata yapmış oldu. 

Virtus.pro Genel müdürü Roman Dvoryankin konu ile ilgili açıklama yaptı: 

““Londra Major’dan sonra, şu andaki dizilimin potansiyeli konusunda oldukça iyimser olduk. Ne yazık ki beklentilerimiz karşılanmadı. Bizim için uzun vadeli stratejimiz, genç oyuncular etrafında rekabetçi bir takım oluşturmak ve bunu yaparken kararları takip edeceğiz. Hayranlarımızın önümüzdeki birkaç hafta içinde destekleyici olmasını rica ediyorum ”.

Bu açıklamada Virtus.pro  CS:GO ekibinin sahneyi tamamen terkmediği anlamına geliyor. Virtus.pro takımı’nın geri dönüşü efsane olacak gibi gözüküyor…

İlginizi çekebilir>  CS:GO - Silver'dan Hızlıca Çıkmak İçin 5 İpucu


Rekabetçi CS:GO tarihinde en uzun süredir devam eden kuruluşlardan biri olan Virtus.pro için  Profesyonel CS:GO  oyuncusu olan fallen şu tweet’i paylaştı.

Virtus.pro  en azından tamamen sahneyi terk etmiyor, daha genç, daha tecrübeli, daha iyi oyuncular ile yeniden tekrar sahnede göreceğiz.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir