arama

The Walking Dead: Final Sezonu, Skybound Games Tarafından Bitirilecek

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selahattin Genç

Walking Dead yaratıcısı Robert Kirkman’ın şirketi son iki bölümü tamamlayacak.

Robert Kirkman’in Skybound Entertainment’ın bir bölümü olan Skybound Games, bugün The Walking Dead: The Final Season için Telltale Games’in haklarını aldıklarını açıkladı. “Clem’in hikayesini doğru bitirelim! Daha fazla detay yakında gelecek.”diye tweetlediler.

Orijinal Walking Dead çizgi roman serisinin yaratıcısı olan Kirkman, New York Comic Con’daki bir panele şunları da ekledi: “Skybound şirketimiz için Telltale Games ile başarılı bir şekilde görüştük ve Telltale’nin 4. Sezonunu tamamlamaya bakıyoruz. ”

Skybound’un IGN tarafından aktarılan bir bildirisi, Telltale’nin eski personelinin bazılarının üzerinde çalışacağını, belki de kıdemsiz işten çıkarılmış çalışanlar için hafif bir gümüş astarın çalışacağını ileri sürüyor. “Skybound, hikayeyi hayranlarının hak ettiği şekilde bitirmek için orijinal Telltale ekibinin üyeleriyle birlikte çalışacak” dedi. “Skybound, hayranlarını Skybound.com, Twitter ve Facebook’taki oyunun durumu hakkında güncellemeye devam edecek.”

İlginizi çekebilir>  Efsane Silah MP5 CS:GO'ya Mı Geliyor ?!

The Walking Dead’in ikinci bölümü: The Final Season, geçtiğimiz ay, Telltale’de çoğunluğun kapatılmasının duyurulmasından kısa bir süre sonra yayınlandı, ancak daha sonra dijital vitrinlerde satıştan kaldırıldı. Skybound, başka bir Kirkman çizgi romanı olan Hırsızlar Hırsızı’nın uyarlanması da dahil olmak üzere birkaç video oyunu yayınladı.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ