Kapat

PUBG’yi Düzeltme Zamanı!

Anasayfa
Haberler PUBG’yi Düzeltme Zamanı!

Sonunda PUBG’yi düzetme zamanı geldi!

Sürekli olarak şikayet ettiğimiz PUBG sorunlarının düzeltilme vakti geldi.

“Oyunu Düzeltin”

Bu son zamanlarda çok duyduğumuz bir ifade. PUBG’yi geçen sene Erken Erişim oyunu olarak yayınladığımızdan beri, oyun tamamıyla değişti ve büyüdü. Milyonlarca inanılmaz derecede tutkulu oyuncuya sahip olduğumuz için şanslıyız. Ancak, her zaman beklentilerinizi karşılayamadık. Basitçe söylemek gerekirse, oyun hala çözülmemiş birçok konuya sahiptir.

Sonuç olarak, başarımızın sebebi sensin. Bize takıldınız ve şimdi de sorduğunuz düzeltmeleri sunmamızın zamanı geldi.

Bu yüzden bugün “FIX PUBG” adı verilen yeni bir kampanya duyuyoruz. Kampanya süresince, hatalar, uzun ömürlü yaşam kalitesi iyileştirmeleri dahil olmak üzere oyunla ilgili sorunların ele alınmasına odaklanacağız. temel performans iyileştirmeleri. Bu kampanya boyunca, üzerinde çalıştıklarımızla ilgili konuları ve sorunları ele almak için gereken süreyi paylaşacağız. O zaman sözlerimizi yerine getiririz.

İLK ŞEYLER

İşleri haklı çıkarmak için, bugün FIX PUBG kampanyasına, bugün canlı sunuculara ulaşan bir yama ile başlıyoruz. İstediğiniz birkaç düzeltmeyi ve yaşam kalitesi iyileştirmesini içerir:

  • Ekstremite penetrasyonu uygulanacak (eğer bir oyuncunun elleri veya bacakları daha hayati bir alanı engelliyorsa, mermiler artık o bölgeye tam hasar verecektir).
  • Grafikler “keskinleştirme”, ayarlarda ayrı geçiş olarak eklenecektir.
  • Oyun sırasında bireysel takım arkadaşlarınızı sessize alabilirsiniz.
  • Renk körü moduna yaşam kalitesi iyileştirmeleri geliyor.
  • Yaşam kalitesi iyileştirmeleri de yığın bölme (daha fazla kontrol) yağmalamak için geliyor.
  • Birinci şahıs perspektifinde araç kullanırken araç sesleri azalacaktır.
  • FPS sınırlamasını ayarlayabileceksiniz (bunu “kaptansız” olarak ayarlayarak da dahil). [*] Ayrıca oyun içi FPS hızınızı ve menü FPS ayarını ayrı olarak ayarlayabileceksiniz.
İlginizi çekebilir>  E3 2017'nin En İyileri Belli Oldu

PC versiyonuna yapacağımız geliştirmelerin birçoğu doğal olarak oyunun Xbox versiyonuna da taşınacak. Tüm oyuncularımız için sorunları çözmeye kararlıyız.

[ilgiliicerik icerik_id=”14725″]

Sürekli PUBG’yi Düzelteceğiz

Elbette, FİX PUBG kampanyası bittikten sonra bile PUBG’yi geliştirme konusundaki kararlılığımız devam edecektir. Yaklaşan değişiklikler hakkında daha fazla bilgi için sağ alttan sitemizin bildirimlerini açın. Kampanya ilerledikçe düzenli olarak güncelleneceğiz.

Her zaman olduğu gibi, tutkunuz ve özveriniz tarafından alçakgönüllüyüz. Tüm geri bildirim ve raporlarınız için teşekkür ederiz. Bu hataları ezmeyi ve oyunu iyileştirmeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir