arama

PUBG’de Yüksek Kill Almak İçin Taktikler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Doğukan Şahin

PUBG YÜKSEK KİLL ALMA REHBERİ

 

İlk başta PUBG’de yüksek kill almak istiyorsak 15-20-25 gibi asla ölmekten korkmayacaksınız ve birde aiminiz biraz iyi olması gerekiyor.

1. Adım

Yüksek Tehlikedeki bir yere atlamak;
School, Military Base Tercihimdir. Atladığınızda elinizde adam vurabilecek bir silah olduğu gibi adamları vurmaya koşacaksınız ki diğerleri vurmadan bunu uygularsanız bu yerlerden 5-6 kille çıkarsınız minimum tabi kaç kişinin atladığına da bağlı değişen bir olay.

2.Adım

Military Baseden veya Okuldan çıktık sağlam bir şekilde diyelim Okuldaysak Rozhoğa veya Tokilere Gidip Ordakileri vurmayı deniyeceğiz. Military Base’deysek eğer (Squad veya Duo da önermem) köprüye gidip adam olup olmadığını tespit edin önce, ama motor veya buggy olmasın çünkü adam size sıktığı anda durup arabanın arkasına cover alıp köprüdeki elemanı vuracağız. Ve yolumuza devam edeceğiz

3.Adım

Çok uzakta olmadığı sürece yakınınızdaki çatışma seslerine gitmenizi öneririm eğer cidden 15-20 kill falan almak istiyorsanız.

4.Adım

Kendinizi belli etmekten korkmayın adam gördünüzmü buna vurursam yerim belli olur falan demeyin indirin ama tabi duruma göre değişir adam tam arkanızdaysa veya çok yakınınızda varsa önce onu bulup vurun sonra diğerini vurursunuz.

İlginizi çekebilir>  PUBG: En İyi Ateşleme Modu (PC, Xbox One)

5.Adım

Solo SQUAD veya Solo Duo girin asla 1v2 1v3 1v4 gibi çatışmalardan korkmayın aiminize güveniyorsanız karşıdakiler çok kalabalık olmadığı sürece sıkmanızı öneririm tabi iyi bir coverınız var ise.

6.Adım

Yüksek killi wininizi alın ve mutluluğunuzu sürdürün 🙂 emin olun safe oynayıp 1-2 kille win almaktansa 15-20 kille sonuncu olmak bile daha çok zevk verecektir.

Not: Rehber steam kullanıcısı CodeMarco tarafından yazılmıştır.

Hemen Puanla!
[Total: 4 Average: 4]
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.