Kapat

PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini Alma !

Anasayfa
Genel PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini Alma !

PUBG ve Twitch Prime  tekrar birlikte dönüyorlar ! Jungle Crate kasasını Prime Day süresince – 17 Ağustos günü 22:00’da başlayıp 27 Ağustos21:59’da bitecek. – sadece Twitch Prime üyeleri elde edebilecek. Sadece bir ay süresince alınabileceği için kasa ve skinler çok değerlenebilir. Kesinlikle kaçırmamanızı öneririm.

Ayrıca bu yazıya yorum atan bir kişiye, bu kutu çekiliş ile ücretsiz hediye edilecektir. Paylaşmay ıda unutmayın 🙂 Sonuç satın alma süresi bitince belli olacak.

Yeni Kasa İçerikleri

[ilgiliicerik icerik_id=”14670″]

Ücretsiz PUBG Skini Nasıl Alınır?

Videolu anlatım

İlk önce Twitch Prime olmanız gerekli. Değilseniz aşağıdaki rehberimize bakabilirsiniz. Twitch Prime olduktan sonra Twitch ana sayfasına girin.  Sağ üstte taç simgesi olacak yani prime ganimeti butonu. Ona tıkladığınızda  hemen altta PUBG Skin yazacaktır. Çıkmazsa linkine buradan ulaşabilirsiniz. (site çökebiliyor durmadan gelene kadar sayfayı yenileyin) Gelen yerden giriş yerine tıklayarak Twitch hesabımızı yetkilendirelim ve gerekli adımları yapalım. Zaten sadece Twitch ve Amazon hesabınızı doğrulamanızı isteyecektir hızlıca yapın. Hepsini bitirdikten sonra Success yazısını göreceksiniz. Bu işlemin olduğu anlamına gelir. Sonra PUBG oyununuzu açın ve sağ üstten Twitch logosuna tıklayarak Twitch hesabınızı PUBG hesabınıza bağlayın. Bir tarayıcı açılacak oradan gerekli bilgileri girin. En sonunda başarılı yazacak ve kutu envanterinize gelecektir.

İlginizi çekebilir>  Ücretsiz Star Advent Steam Key'i

Alarmınızı kurun , çünkü bu sadece bir gün için geçerli olacak ve sadece Twitch Prime üyeleri elde gedebilecek. Twitch Prime değilseniz aşağıdaki rehberimize bakabilirsiniz.

Eğer kredi kartınız varsa Twitch Prime Olma Rehberimize bakabilirsiniz. Twitch Prime ilk başta 5.70 kesiyor. Hemen prime yapıp skini aldıktan sonra prime’ı iptal edebilirsiniz.

Twitch Prime Olma Rehberi

Kredi Kartsız alma fixlenmiş. Yalnızca kredi kartı ile alabilirsiniz. Ayrıca Twitch Prime’ı yaptıktan sonra bir ay istediğiniz yayıncıya abone olabilirsiniz. Tabikide 10000Days e abone olun 🙂

https://www.twitch.tv/10000days

 

Daha fazla Twitch Prime ve PUBG haberleri için beklemede kalın.

Instagram’da Global Klavye

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

“PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini Alma !” üzerine 36 yorum

 1. Hasan Çelik says:
  • Hakan Eriş says:
 2. İsmail Yılmaz says:
 3. Mert Alper says:
 4. sedat says:
 5. Tarık Emre ÇELİK says:
 6. erdem says:
 7. Alpere says:
 8. orçun says:
 9. orçun says:
 10. Orçun says:
 11. yiğit says:
 12. Ahmet Ertokatlı says:
 13. tugay says:
 14. mustafa says:
 15. Rmountain says:
 16. Arda says:
 17. Esved says:
 18. Ayberkemre says:
 19. Mert says:
 20. Oğuzhan ŞAHİN says:
 21. Oğuzhan ŞAHİN says:
 22. Ahmet ACAR says:
 23. Musa says:
 24. AlperrnGG says:
 25. DogusVIP says:
 26. DogusVIP says:
 27. ahmethan says:
 28. Berkem says:
 29. Denizalp says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir