Kapat

PUBG: Solo Oyunda Nasıl 1. Oluruz?

Anasayfa
Genel PUBG: Solo Oyunda Nasıl 1. Oluruz?

Merhaba Global Klavye okurları, bu yazımızda sizlere “PUBG Oyununda Solo  Oyun Modunda” nasıl birinci olacağınız hakkında bir yazı yazıyoruz. Birinci olmaktan ziyade, Solo oyun modunda birinci olarak kazanma şansınızı nasıl artırma yönetimi hakkında bir kaç bilgi vereceğim.

 

Solo oyun Modunda 99 kişiye karşı yaptığınız bir rekabet içine giriyorsunuz, 99 kişiyi bir arada görmek gözünüzü korkuttuğu gibi sizide tedirgin edecektir. Solo oyun modunda yasal olmayan yollar ile takım olanlar hariç ve hileciler hariç oyunda tek başınasınız, yapacağınız veya yapmayı planladığınız hamleleri önceden planlamanız gerekmekte veya o anki  durumun gidişine görede hareket edebilirsiniz. Oyun içindeki yaptığınız hamleler ile oyunun sonunda tavuk ödülünü kazanabilirsiniz.

Tabi ki bu yazımda sizlere Solo oyun modunda birinci olmak için size püf noktaları ve önemli noktaları dile getireceğim. Makalemi okuduktan sonra diğer PUBG Rehber yazılarına bakmayı unutmayın.


PUBG: Solo Oyunu Hakkında Tavsiyeler

Konumlandırma

 • Binaların sizin için bir ölüm döşeği olacağını unutmayın, bina içinde düşmanlarınız sizi bekliyor olabilir, bina etrafındada dolaşıyor olabilir bu yüzden binalara girerken çok dikkatli olmanız gerekmektedir.
 • Düşmanlarınızın size karşı saldırdığında, size el bombası attığında el bombasına karşı savunmak için dayanıksız yapıların içine saklanmamanızı öneriyorum.
 • Mavi çemberin etrafında gezmenin avantajları ve dezavantajları vardır, birinci avantajı çembere giren düşmanları tespit edebilir ve onları yok edebilir ve yeni güvenli alanı rahatça seçebilir ve gidebilirsiniz. Ancak başlı başlına dezavantajı bir düşman ile karşılaştığınızda o düşmanı öldüremezseniz uzun süre çatışmalar sonucu iki kişiden biri ölecek ve yaşayan kişi yani siz güvenli alana geç kalabilir, araçsız kalarak orada mavi çember tarafından öldürülebilirsiniz.
 • Güvenli alana geldiğinizde daima aktif davranın, hareketlerinizi planlayın, böylece her zaman yeniden konumlanmak için bolca zamanınız olur.
 • Avatantaj kazanmak için elinizdeki ipuçlarını değerlendirin, yani  sıklıkla silah sesi duyuyormusunuz? silah seslerinin konumunu belirleyin, düşmanların yerini belirledikten sonra onlara karşı saldırabilirsiniz.
 • Kazanmak için mücadele ediyorsanız kalabalık yerlere atlamaktan çekinmeyin, sadece fazla rekabetten kaçınmanız yeterlidir.
İlginizi çekebilir>  Call Of Duty Blackout : Silah Rehberi

Etkileşimler

 • Son üçe girmeyi başarıyorsanız, mutlak bir zorunluluk olmadıkça çatışmayı denemelisiniz. Maçın bu kısmı, olabildiğince fazla bilgi toplamakla ilgilidir. Düşmanların nerede olduğunu bilmek, o Tavuk Yemeği’nin sizin elinize gelmesi için bir anahtardır!
 • Bir düşman ile uğraştıktan sonra, oyuncuların konumunuzun farkında olacağı için yeniden konum değiştirdiğinizden emin olun.
 • Son dalgalara yaklaştığınızda, birkaç takviye maddesini almanız iyi bir fikirdir çünkü bir düşmana ummadığınız anda yakalanırsanız ve Bandajlar ve Med-Kitlerini üzerinize uygulamak için zamanınız yoksa, sağlığınız açısından önemli bir avantaja sahip olabilirsiniz .
 • Atılan Droplara doğru ilerlemek büyük bir risktir. Süper güçlü bir silahı ele geçirirken getirdiği kazançları da göz önünde bulundurursanız, aynı zamanda dikkatinizi çekmenin ve vurulma riski de büyüktür – dikkatli olun!

Silahlar

 • Saldırı Tüfekleri, SMG’ler ve Keskin Nişancı Tüfekleri, gibi silahların herhangi bir menzilde etkili oldukları için elinize almak için en iyi silahlardır.
 • Oyun başlangıcında Tabancaları av tüfeği üzerindeki etkisini hafife almayın.
 • Tüm eklentilere sahip  bir Saldırı Tüfeği sizi zafere kadar taşıyabilir, ancak en iyi başarı  şansını elde etmek için ikincil silah olarak bir Keskin Nişancı Tüfeği temin etmek iyidir.Uzun menzilli çatışmalar söz konusu olduğunda gücünüzü önemli ölçüde artıracaktır.
Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir