Kapat

PUBG Skin Banları (İtemler GG)

Anasayfa
Genel PUBG Skin Banları (İtemler GG)

Hepimizi üzen haber Bugün’de PUBG‘den geldi…

Bugünden itibaren PUBG artık kişisel itemlerımız için takas banı getirecek. Yani hiçbir şekilde iteminizi arkadaşınıza ve diğer 3. parti sitelere atamıyacaksınız. Aynı CS:GO tarzı şekilde fakat süresiz şekilde skinler banlandı. Fakat aynı şekilde itemlerinizi steam pazarında satabileceksiniz. Bütün bet siteleri CS:GO‘dan PUBG‘ye geçtiği için BlueHole böyle bir hamle yapmayı tercih etti. PUBG Corp‘un resmi açıklamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Herkese selamlar,

Bugünden başlayarak, tüm PUBG öğeleri için “kişisel işlemlere” erişimi geçici olarak kapatacağız.

Bazı içerikler: Normalde, oyuncular “Market trade” veya “Personal trade” özelliklerini kullanarak ürün ticareti yapabilirler. “Pazar ticareti”, ürünleri Steam market sistemi aracılığıyla satmanıza olanak tanır. “Kişisel ticaret” in, arkadaşların herhangi bir ücret ödemeden eşya alımına izin vermesi gerekiyor.

Ancak son zamanlarda, üçüncü taraf siteleri kullanarak öğeleri satmak için kişisel ticaret işlevini kullanan birkaç oyuncu vakası gördük. Bu aslında sistemin kötüye kullanılmasıdır. Bunu önlemek için, daha iyi bir çözüm aradığımızda geçici olarak kişisel işlemleri kapatıyoruz. Kötüye kullanımı önlemenin bir yolunu bulduktan sonra, kısıtlama kaldırılacaktır.

İlginizi çekebilir>  PUBG 30 Mart Güncelleme Notları (Yeni Event)

Okuduğunuz için teşekkürler ve umarız siz de anlıyorsunuzdur!
PUBG Corp

PUBG‘nin yaptığı bu hamle opskins,bynogame ve diğer bet sitelerine çok kötü şartlar oluşturdu. Çoğu kişi skinleri değerlendiği için PUBG skinleri almıştı fakat şimdi bütün skinler herkesin elinde kaldı. Daha fazla pubg rehberleri ve haberleri için sitemizin sağ altından bildirimleri açmayı unutmayın!

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

“PUBG Skin Banları (İtemler GG)” üzerine 3 yorum

  1. fdgfd says:
  2. ROOT says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir