Kapat

PUBG: Sanhok Rehberi – İpuçları, Püf noktaları ve Strateji önerileri

Anasayfa
Oyun PUBG: Sanhok Rehberi – İpuçları, Püf noktaları ve Strateji önerileri

Bizim PUBG: Sanhok rehberi, oyunun yeni küçük ölçekli haritasına hakim olmanız için gereken tüm ipuçlarını, püf noktalarını ve strateji önerilerini içerir.

GÜNCELLEME 8 MAYIS 2018

Geliştiriciler, 4 x 4 km haritanın resmi isminin Sanhok olduğunu doğruladılar. Bir sonraki test turu 11 Kasım Cuma günü saat 3:00 İngiltere’de başlayacak. Test penceresi 14 Mayıs Pazartesi günü öğlen 12: 00’de kapanacak.

Yaklaşan bir güncellemedeki son gelişmeleri karşılamak için bu kılavuzu güncelleyeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

ORİJİNAL HİKAYESİ

Artık PUBG’ın yaklaşan 4 x 4km haritası için bir beta test aşamasında yer almak için kayıt olabilirsiniz. Haberler bu öğleden sonra Twitter’da daha önce  teyit edildi ve erişim izni verilenler bu akşam saat 19.00’dan itibaren bu yeni içerikte oynayabilecekler.

Codename: Savage test sunucusu içeriğine takılmaya ilişkin kılavuzumuzda, kayıt işlemi için izlenecek yol. Bunun hemen altında yeni harita hakkında bildiğimiz her şeyi özetledik.

Beta sürümüne gerçekten girme şansımız olduğunda, yeni harita üzerinde baskın olabileceğiniz tüm ipuçları, püf noktaları ve strateji önerileri ile yeni bir güncelleme yapacağız. O zamana kadar eğlenin!


Steam hesabınızı Codename Savage ile nasıl bağlayabilirsiniz?

İlk önce ilk şeyler, yeni 4 x 4’ü test etmek isteyen herkes, beta testinin ilk turu sırasında mümkün olmayabilir. Yeni haritada takılmak isteyenler için sınırlı sayıda anahtar kullanıma sunulacak.

İlginizi çekebilir>  Tencent,Çinli Polisin 120 Tane PUBG Hile YapımcısınıTutuklamasına Yardım Etti!

Codename Savage sunucusunda oynamak için öncelikle resmi PUBG web sitesindeki harita beta sayfasını ziyaret etmeniz gerekir. Oraya vardığınızda Steam Hesabınızı bağlamanız istenir.

Bunu yapmak için, Steam ile Kimlik Doğrula’ya (sayfanın en altındaki büyük sarı çubuk) tıkladığınızda oyununuzu bağlamak için Steam kimlik bilgilerinizle oturum açmanız gereken ayrı bir siteye yönlendirileceksiniz. müşteri ve beta testi.

Resmi portalda açıkça bulunan aşağıdaki düz metin bağlantısını kullanarak beta portalına erişebilirsiniz: https://mapbeta.playbattlegrounds.com


 

Codename: Savage SSS

İşte bu yeni harita hakkında geliştiriciler tarafından yayınlanan temel bilgiler:

 • Beta testinin ilk turu 2 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 19.00’da başlayacak.
 • Yürütülebilir alan 4 km’ye kadar sadece 4 km, burası bugüne kadarki en küçük PUBG haritası.
 • Geliştiriciler, bu daha klostrofobik oynanabilir alanın daha önce görülenden daha yoğun ve daha hızlı bir şekilde yapılmış bir Battle Royale deneyimi yaratacağına inanıyor.
 • Deneyim hakkında mümkün olduğunca fazla geri bildirim toplamak için beta testinden önce bir şekilde test ediliyor. Yüksek kaliteli bir son sürüm sağlamak için müşteri optimize edilecek ve oyun mekaniği ayarları yapılacaktır.
 • Harita zamanla iyileştirildi ve geliştirildiğinden, daha fazla oyuncu teste girecek.
 • Kesin bir lansman tarihi henüz ekip tarafından onaylanmamıştır ve ilk test aşaması için sadece sınırlı sayıda anahtar mevcuttur.
 • Codename: Savage beta dönemine katılmak için PUBG’ye sahip olmanız gerekir.
İlginizi çekebilir>  PUBG 4X4 Mapine (Sanhok) Nasıl Girilir?

Codename: Savage İpuçları, Püf Noktaları ve Strateji Önerileri

Codename Savage’a ayak uydurmanıza yardımcı olacak birkaç yararlı ipucu.

 • Hareket halinde kalmanız ve proaktif olmanız için elinizden geleni yapmanız önemlidir. Bir binaya düşmek, diğer haritalara göre Savage’da da iyi çalışmaz ve bu da araziye iner. Birçok bina, tepeler tarafından kuşatılmıştır, bu nedenle, kuşatılmadan bir yer tutulması çok zordur.
 • Savage çok daha küçük bir harita olduğundan, ateşin altındayken iyileşmeye çalışırken dikkatli olun. Birinin kuyruğunuzda olması tamamen mümkündür, bu yüzden bir Enerji İçeceği yudumlamadan veya Bandajları kullanmadan önce çevrenizi kontrol edin.
 • Çok kavga edeceksin. Binalar arasında veya ağaçların ardındaki rakipleri izlerken çok kullanışlı olacak şekilde göz atma becerilerinizi uygulama fırsatını yakalayın.
 • Erangel’in “School” adlı eseri var ve Miramar’ın inandığı andan itibaren savaşmak isteyen oyuncular için “Hacienda Del Patron” var. Savage’daki “Terk Edilmiş Tesis” en çok dikkat çekiyor gibi görünüyor. Çılgınca bir dövüş için buraya gelin!
 • Assault Tüfekler ve Sniper’leri Savage’a önceliklendiririz (bu kurulumdan gerçekten daha iyi olamazsınız). Bu haritanın küçültülmüş olmasından dolayı, SMG’ler kesinlikle daha fazla işe yarıyor.

Video jackfrags’a aittir.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir