Kapat

PUBG- Replay Dosyalarınızı Windows İçin Bulma Ve Tekrardan Oynatma

Anasayfa
Genel PUBG- Replay Dosyalarınızı Windows İçin Bulma Ve Tekrardan Oynatma

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS 1.0 ile yeni tanıştığımız ama daha öncesinde Custom oyunlarda veya izlediğimiz turnuvalarda İzleyici & Sunum modu gibi şahısları yada serbest kamera izleyebileceğimiz Replay özelliği ana oyuna eklenmek üzere hayatımıza girdi.

Öldüğümüz ana kadar , takım arkadaşlarımızın sonuncusu ölene yada kazanana kadar veya sizin oyunu kazanma anınıza kadar kayıt tutulmakta.

Dosya özelliklerinde Solo-Duo-Squad bilgisi kayıt süresi ve tarih saat bilgisine kadar ayrıntılar verilmekte ayrıca önemli olduğunu düşündüğünüz dosyaları silinmesini önlemek için kilitleyebiliyorsunuz. 20 oyuna kadar tüm oyunlarınızı kaydedip 20 ‘den fazlasını kendisi otomatik olarak silmekte.

Önemli olduğunu düşündüğünüz kayıtlarınızı Windows içerisinde bulabileceğiniz ve küçük boyutlu pek fazla yer kaplamayan dosyalar olduğundan daha sonrasında video alabileceğiniz hile kullanan kişileri rapor edebilmek için klip alabileceğiniz şekilde bilgisayarınızın depolama bölümünde saklayabilirsiniz.

Windows içerisinde dosyalarınızı bulmak için :

Win + R ( Çalıştır )

%localappdata%\TslGame\Saved\Demos komutunu kopyalayıp çalıştırın.

Gördüğünüz tüm dosyalar oynadığınız her bir roundun kayıdıdır.Başka klasöre kopyalanabilir ve klasör üzerinde isim değiştirebilirsiniz daha kolay hatırlamanız yada önemli anı unutmamanız için.Kaydı tekrar oynatmak için orjinal klasör adına geri çevirip klasörüne geri kopyalamanız lazım.

İlginizi çekebilir>  PUBG Çöl Haritası En İyi Loot Yerleri

Ayrıca herhangi bir arkadaşınızın yada kişinin kaydını Demos klasörüne kopyalayarak tekrar oynatabilirsiniz.

Map tuşuna basarak haritada kişi yada grupların nerede olduğu ve istediğiniz oyuncunun şahıs kamerasına geçiş yapabilirsiniz.Gruplar numaralarla belirtilmiştir ayrıca Space tuşu ile serbest kameraya geçebilirsiniz.J Tuşuna basarak kaydı durdurabilir yavaşlatabilir veya hızlandırabilirsiniz.Menü içinde yere düşürmeleri ve öldürme anlarınızı belirginleştirebilir bu anlara daha kolay geçebilirsiniz.

Nvidia ShadowPlay’in Önemli Anları [Ölüm,Öldürme,Yere Yıkma] kaydetme özelliği artık izlediğimiz tekrarlar için istediğimiz gibi video kaydetme özelliğini aktif hale getirdi.

Bunun için öcelikle Nvidia Game Experience üzerinde OYUN İÇİ YER PAYLAŞIMI özelliğini aktif etmemiz lazım.

 

Daha sonra oyun içi ayarlar bölümünde Otomatik Önemli Anları Yakalama Nvidia Özel Anlar seçeneği aktif olmalıdır.

NOT : Oyun ana menüsünde döndüldüğünde karşınıza çıkan önemli anları izleyip kaydetmek istediğiniz videoları mutlaka Galeriye Kaydet demelisiniz.Kayıtlı videolarınız varsayılan klasörü aşağıdaki gibidir.

Videos\PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

 

 

 

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

“PUBG- Replay Dosyalarınızı Windows İçin Bulma Ve Tekrardan Oynatma” üzerine 1 yorum

  1. NumanEmre says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir