Kapat

Profesyonel Fortnite Oyuncusu Ninja:’Fortnite PUBG’den daha çok yetenek gerektiriyor’

Anasayfa
Fortnite Battle Royale Profesyonel Fortnite Oyuncusu Ninja:’Fortnite PUBG’den daha çok yetenek gerektiriyor’

Hepimizin PUBG ve Fortnite oyunlarının arasında  favorimiz olan bir oyunu vardır. Bazılarıda H1Z1’ide sevebilir, buradaki konu tabi ki sevdiğimiz oyun değil… Asıl konu hangi oyun için daha çok yetenek gerektiği. Profesyonel Fortnite oyuncusu şu söylezleri söyledi: Fortnite’nin PUBG’den daha çok yetenek gerektiğini düşündüğünü söyledi.

Bazı oyuncular, Fortnite için düşüncesi ‘Çocukca Bir Oyun’ olduğunu düşünüyorlar fakat bazıları ise sadece Bina, Craft sistemini sevmiyor. Craft sistemini sevmeyen oyuncular ise sevmediklerinin sebebi karşı tarafın çatışma esnasında avantaj elde etmesiydi. Aslında Ninja‘nın da söylediği şey de bu konu hakkındaydı, Fortnite‘ı oynamak için daha çok yetenekli olmak gerektiği düşüncesini savunuyordu.

Bir çok insanda Ninja‘nın düşüncesinin tam tersine  “PUBG  daha çok  yetenek gerektiriyor çünkü: Craft Sistemi yok”.  gibi bir düşünce içindeler…

Daha sonrasındaki bu  fikir için tartışma konusu başladı:

“Fortnite’ın neden daha çok yetenek gerektiği konusu hakkında şöyle bir açıklamada bulundular:”PUBG’ deki bir kişi 15x’lik bir scope ile bir mil uzakta sizi görürse, bir bina’nın arkasına saklanıp sizi öldüebilirler. Bir kişiyi silah ile vurmak hiçte zor değil. Silah becerisi biri kişinin, bir oyunda yetenekli olması gerektiğinin asıl sebebi değildir.

Vurmak zor değil, Bina yapımı zor…”

İlginizi çekebilir>  CS:GO Maç İzleyerek Kasa Düşürme!

Gibi bir açıklamada bulundu…

 

 

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir