Kapat

Ninja Fortnite Oynadığı Canlı Yayında 667,000 İzleyici İle Rekor Kırdı

Anasayfa
Genel Ninja Fortnite Oynadığı Canlı Yayında 667,000 İzleyici İle Rekor Kırdı

Drake ve popüler yayıncı  Ninja Twitch’in görüntülenme rekorunu geçen ay Fortnite’i  ezerek  600.000’den fazla izleyici  geçerek ezdi. Gerçek adı Tyler Blevins olan ninja, şimdi Las Vegas’taki bir sergi etkinliğinde 667.000 izleyiciye sahip olan kendi rekorunu geride bıraktı.

ESPN tarafından bildirildiği gibi, Ninja, Las Vegas Esports Arena‘nın açılışında, şehrin en büyük ve lüks Fortnite oyuncuları arasında yer aldı. Şehrin Luxor Resort ve Casino’sunda yer alan 30.000 metrekarelik lüks  bir forum.

Twitch’te canlı yayında olan etkinliğin sıcak noktasında 667.000  izleyici ile Ninja ve Drake’in önceki rekorlarını kırdı.ESPN raporları Blevins, Mart ayında Real Madrid’in Cristiano Ronaldo ve Cleveland Cavaliers’ın LeBron James’inden sonra en çok etkileşim içerisinde olduğu üçüncü kişiydi. Yinede Blevins kendini ünlü saymıyor, Blevins ESPN’ye şunları söyledi; “Kendimi ünlü hissetmiyorum, dışarı çıkarken yinede köpeğimin bokunu almak zorundayım.” diye açıklamada bulundu. “Ben sadece  erkek bir oyuncuyum, İyi hissettiriyor, kesinlikle farklı şeyler hakkında düşünmeye başlıyorum, ama bu sadece profesyonel bir şey.”

Blevins ekliyor: “Bir oyunun bunu hiç yapmadığını düşünüyorum. League of Legends gibi popüler oyunlar oynadınız ve bunlar süper popüler ve rekabetçidir, ancak viral olan ve dünyayı enfekte eden bir oyun, özellikle de Daha genç seyirciler, Minecraft’tan bu yana hiç olmadı.

İlginizi çekebilir>  Yayıncıların Instagram Hesapları Teker Teker Kapanıyor !

Drake ile yayın yaptığından kısa bir süre sonra, Blevins’in ayda 500.000 dolarkazandığı öğrenildi.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir