Kapat

Mobil PUBG FPS Arttırma

Anasayfa
Mobil Mobil PUBG FPS Arttırma

PC sürümünde dünyayı kasıp kavuran PUBG geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere mobil oyun çıkarmıştı. Resmi mobil pubg oyunu oldukça benzerdi fakat aşırı bir kasma sorunu vardı. Yüksek donanımlı cihazlarda bile saçma sapan kasmalar yapabiliyordu. Eğer oyunu indirmediyseniz aşağıdaki rehberimiz üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Mobil PUBG Çıktı! Mobil PUBG İndirme Rehberi

Eğer oyunun PC sürümünde fps sıkıntısı yaşıyorsanız pubg fps arttırma makalemize göz atmanızı öneririm.

Şimdi gelelim mobil pubg de nasıl fps’yi arttıracağımıza. İlk başta oyun dosyası değiştirmeyle arttırmayı göstereceğim. Bunu yaptıktan sonra benim oyunuma aşırı bir faydası oldu. Neredeyse oynayamıyor iken rahatlıkla oynamaya başladım.

Not:Bütün çözümler cihazdan cihaza göre değişiyor. Yani hepsi kesinlikle fps artışı gösteriyor diyemiyorum. Bir cihazda fps yükseltirken başka bir cihazda etkilemiyor veya düşürüyor olabiliyor.

Oyun Dosyalarıyla FPS Arttırma

Aşağıdan verdiğim linkten UserCustom.ini dosyasını indirin. Dosyalarıma girip indirdiğin dosyayı kopyalayın. Ardından kopyaladığınız dosyayı Android/Data/com.tencent.tmgp.pu/files/UE4Game/ShadowTrackerExtra/ShadowTrackerExtra/Saved/Config/Andorid konumuna yapıştırın. Taşı ve değiştir diyin. Oyuna girip pubg fps‘inizi kontrol edin. Çoğunlukla olumlu bir sonuç verecektir.

İlginizi çekebilir>  Rainbow Six Siege Başlangıç Rehberi (Genel Bakış)

https://www.dosyaupload.com/5lzq

 

Geliştirici Seçenekleri İle FPS Arttırma

Not: Bu adımda fpsiniz artar fakat telefonunuz daha çabuk ısınır veya şarjınız normale göre biraz daha çabuk azalır. Başka herhangi bir sıkıntı çıkarmaz. Telefonunuza herhangi bir zarar vermez.

Telefon ayarlarına girin. Telefon hakkında kısmından Derleme Numarasına Artık Bir Geliştiricisiniz! yazısını görene kadar tıklayın. Ardından geri gelin yine ayarlar kısmından Geliştirici Seçeneklerine tıklayın. Oradan 4xMSAA’yı zorla seçeneğini açık hale getirin. Oyuna girip fpsinizi kontrol edin 🙂 düşerse veya kapatmak isterseniz aynı yerden tıklayarak kapatmanız yeterli.

PUBG GFX İle FPS Yükseltme

Hemen aşağıdan verdiğim programı indirin ve açın. Programın ayarlarını attığım fotoğraftaki gibi yaparsanız oldukça iyi bir verim alabilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.tsoml.pubggfx

Program İle FPS Arttırma

Bu en basit adımlardan. Google Play Store’dan aşağıda linkini verdiğim uygulamayı indirin. Ve açın. Açtıktan sonra oyunlar kısmı olacaktır ekle tuşuna basıp mobil pubg‘nizi oraya ekleyin. Tıklayıp açın fps artışı olacaktır. Oyuna girmeden önce hep aynı şekilde oyunu  uygulamadan açarsanız daha iyi verim alabilirsiniz. Sizde işe yaramazsa uygulamayı kaldırabilirsiniz.

İlginizi çekebilir>  PUBG'de Kamuflaj olma taktikleri

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.burakgon.gamebooster3

 

Şimdilik fps arttırmak için adımlar bu kadar. Yeni seçenekler bulursam bu makaleye eklerim. Bizi arkadaşlarınıza önermeyi ve sağ alttan bildirimleri açmayı unutmayın!

 

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

“Mobil PUBG FPS Arttırma” üzerine 13 yorum

  1. Hamza says:
  2. Misafir says:
  3. OKAN KAYA says:
  4. yeplie says:
  5. Burak says:
  6. Sacit says:
  7. Sacit says:
  8. Baxi says:
  9. Oğuzhan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir