Kapat

Mad Max Battle Royale:Fractured Lands

Anasayfa
Genel Mad Max Battle Royale:Fractured Lands

 

Merhaba Global Klavye okurları, “Mad Max Battle Royale:Fractured Lands ” oyununu aranızda merak eden ve oynamak isteyenler vardır. Sizler için oyun hakkında bilgilendirme  ve bir bakıma incelemede bulunacağız ve bu sayede kafanızdaki oyun hakkındaki cevap sorulara cevap bulacaksınız.

Oyuna eski model bir jip ile başlıyorsunuz, oyun esnasında diğer oyuncuları beklerken arabanız ile haritada turlayabiliyorsunuz. Aracınızda tabi ki bekleme esnasında hasar almıyor, oyuncular oyuna katıldıktan sonra  haritada hangi yönde spawn olmak istiyorsanız o yönü seçerek oyuna başlıyorsunuz. Aracınız ile belirli yerlere gidebilir ve araçtan inerek oraları lootlayabilirsiniz, bu yerler benzinlik ve vb. yerler olabilir. Elde ettiğiniz eşyalar ile diğer araçtaki oyunculara saldırabilirsiniz, lootlamak için girdiğin yerde işiniz bittiğinizde ise oradan toz olabilirsiniz.

Herzaman ki battle royale  oyunlarında olduğu gibi üzerinize body armor, kask gibi eşyalarıda giyebiliyorsunuz. Silahlarınıza herzaman ki gibi eklentiler takabiliyorsunuz, oyunda çeşitli ak, gibi AR silahlarda bulunuyor tabi ki. Tabi ki oyunun zorluklarıda bulunmakta, bu sorunlar arasında mermi sıkıntısı, medic gibi araç gereçler. Oyunda ek olarak aracınızı tamir etmek için tamir kitide bulunuyor ve ek olarak araçlarınıza nitro eklentiside takmanız mümkün yani oyunda craft sistemi hemen hemen oyunun belirli kısımlarında mevcut. Craft sisteminden kastımız, araçlara eklentiler koruma, hız arttırıcı eklentiler gibi özellikler eklenebiliyor.

İlginizi çekebilir>  Fifa 19 İnceleme - Neler Değişti ?

 

Oyunun oynanışı hakkında merakı olanlar için Shroud’un oyunu oynadığı videoyu buraya bırakıyorum iyi seyirler…

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir