Kapat

H1Z1 ”Yeniden Oluşturulan Geliştirici Ekibi” ve Yeni Bir İsim: Z1 Battle Royale

Anasayfa
Oyun H1Z1 ”Yeniden Oluşturulan Geliştirici Ekibi” ve Yeni Bir İsim: Z1 Battle Royale

H1Z1’e yeni bir yüz geliyor. “Yeniden oluşturulmuş geliştirici ekibin” altında, yakında Z1 Battle Royale olarak bilinecek ve en son güncellemesi, eşleştirme için uzun bekleme süresine çözüm olacak ve bir grup silah ayarı yapılarak geçişi yumuşatmaya yardımcı olmaya amaçlanıyor.

Mermi hızı ve ateş hızı AR-15, AK-47, M-9 ve Pompalı Tüfek gibi çeşitli silahlar üzerinde düzeltildi. Ancak, belki de daha ilginç olanı, oyuncuların maçlara daha hızlı girebileceklerini sağlaması gereken eşleştirmede yapılan değişikliklerdir.

z1 battle royale ile ilgili görsel sonucu

H1Z1’in hala iyi bir oyuncu sayısı var – bunu yazarken, 7,000 kişi oynuyor – ancak bu eşleşmelerin anında doldurulmasını sağlamak için yeterli değil. Buna karşılık olarak, Daybreak Games, lobi bekleme süresini 135 saniye yaparak, bu noktada iki veya daha fazla oyuncu beklediği zaman maç başlar. Oyuncu sayısı az ise, güvenli bölge çok daha küçük olacak.

Artık solo, duo veya squad olarak nerede spawn olacağınızıda seçemezsiniz, ancak geliştirici ekip başlangıç konumlarını “maç başlangıcında iyi yağma sağlamak ” olarak değiştirdi. Oyuniçi zaman da öğleden sonraya ayarlandı ve havalar günün %90’ında güneşli olacak ve düşmanlar daha kolay tespit edilecek.

İlginizi çekebilir>  HANGİ LEAGUE OF LEGENDS KARAKTERİSİN ?

Son olarak, tüm eşleşmeler artık sıralı maçlar olarak sayılacak, bu yüzden sadece birkaç oyuncu bile olsa ödüllendirileceksiniz ve hesap düzeyinize göre diğer oyuncularla eşleştirileceksiniz.

Daha fazla ayrıntı için tam yama notlarını okuyabilirsiniz.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir