Kapat

GTA 6 İstanbul’da mı Geçecek ?

Anasayfa
Genel GTA 6 İstanbul’da mı Geçecek ?

Gta 6 ne zaman çıkacak sorusuna cevap ararken ortaya  “GTA 6 İstanbulda mı geçecek ? ” iddası ortaya atıldı !

GTA 6 Ve Kalan GTA Oyunları

Oyun sektörünün en büyüklerinden biri haline gelmiş olan Grand Theft Auto serisi, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip. Açık dünya mekanikleri ve sandbox öğeleri sayesinde oyuncuyu saatlerce başına bağlayan GTA’nın serisinin beşinci oyunu olan GTA V hala milyonlarca adet satmaya devam ediyor ( GTA V en çok kar yapan eğlence içeriği olmuştu).

Gta 6 İstanbul’da geçecek iddaları doğru mu ?

Bu iddianın fazlasıyla deli saçması olduğunu ve maalesef elle tutulur herhangi bir dayanağının olmadığını belirtelim. Türkiye’de oldukça fazla ziyaretçisi olan Ekşi Sözlük’te açılan bir başlığa göre GTA 6, İstanbul’da geçecek. Jacob Steinberg isimli üyenin paylaştığı bu bilginin kaynağı ise üyenin kuzeni olarak gösteriliyor. Hatta Jacob Steinberg, geliştiricilerinin şu anda İstanbul’u incelediğini söylerken, bu bilginin kesin olduğunun altını çiziyor.

GTA 6 İstanbul’da Geçse Ne Güzel  Olurdu Değil Mi ?

Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde The Protector isimli ilk orijinal Türk Netflix dizisi çıkmıştı bu dizi de İstanbul’da geçiyordu.İstanbul hali hazırda bu kadar turist çekmesine rağmen ( 5 milyon 330 bin – Dünya’da en fazla turist çeken şehirler listesinde ilk 10’da bulunuyor) The Protector gibi İstanbul’un reklamını yapan Netflix dizisi ve bu tarz bir çok içerikle İstanbul’un popülerliği Dünya üzerinde daha da artacaktır.Böyle bir oyunu geliştirmek bir hayli zor olduğundan GTA 6 ‘nın nerden geçeceği çoktan belli olmuştur ! Umalım ki bu ülkemizin güzel şehri İstanbul Olsun  !

İlginizi çekebilir>  PUBG Yeni 1 Level Kask Skini ve Yeni Skinler (Shroud-Twitch Prime ve fazlası)
Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir