Kapat

Fortnite’a Yeni Disko Modu Geliyor !

Anasayfa
Oyun Fortnite’a Yeni Disko Modu Geliyor !
Fortnite’a Yeni Disko Modu Geliyor !

Fortnite’ın Yeni Disko HakimiyetiModu Nasıl Çalışır?

 

Fortnite oyunu birinci senesini geride bırakmasına rağmen Battle Royale sektöründe güç olmaya devam ediyor.

Gerekli güncellemeler, sezon ödülleri ve yenilenmeye devam eden bir harita sayesinde, oyuncular tarafından yeterli bulunmadı.Bu haftaki güncellemeyle birlikte yeni içerik ve güncellemelerin yanı sıra sürekli gelişen Fortnite, ilginç bir şekilde adlandırılan Disco Domination ile büyük ölçüde popüler olan Battle Royalemoduna yeni bir sınırlı zaman modu sunuyor.

Disco Domination modu farklı bir battleroyale stili arayan oyuncular tam olarak biçilmiş kaftandır. Dans mekanları harita etrafında rastgele oluşur, oyuncular bu yerleri bulmak ve diğer oyuncuları temizlemek ile görevlendirilir. Mekanlar güvenli olduğunda, oyuncular disko topunu yukarı taşımak için Emote (İfade) kullanmalıdır.

Takımların bu mekanları bir metre çapında doldurup en sonunda oyunu kazanıp 1. Olmak için yakalamaları ve savunmaları gerekir.   Bununla birlikte, bu, 6.10 güncellemesinin önceki güncellemeyenazaran biraz daha fazla yeni modlar getirdiği gözüküyor.

Fortnite dans modu ile ilgili görsel sonucu

Oyuncular güncellediklerinde, tüm “COMMON” türü silahların tamamen kaldırıldığını ve bandaj sayısının yarı yarıya azaltıldığını görecektir. Buna ek olarak, Disco Dominationmodundamaksimum %20’lik spawn mesafesi azaltılmış, Fırtına kenarına daha yakın yeni dans pistleri eklenmiştir, ve takımların fırtına çemberi boyunca oyuncuların spawn çeşitliliği %30 oranında arttı.Ayrıntıların gecikmesine rağmen, bu haftaki oyun güncellemesinde Turnuvalar modu da yayınlandı.

İlginizi çekebilir>  Mount & Blade 2: Bannerlord The Aserai İle Geliyor!

Etkinlikler sekmesinde kullanılabilir,oyuncular çeşitli açık turnuvalardan birini seçebilir/seçebilirler.Oyuncular, elemeler ve hayatta kalma sürelerine göre skor kazanırlar ve bu sayı, oyuncuları benzer skor seviyesindeki diğer oyuncularla eşleştirmeye yardımcı olur. (Bir nevi KDA ya göre RANK uygulaması) Her sezonun sonunda, belirli bir skor seviyesine ulaşan oyuncular bu turnuva için altın bir pin kazanırlar.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir