Kapat

Fortnite Sezon 7 Piyano Notaları ve Terkedilmiş Dans Binası Nasıl Bulunur ?

Anasayfa
Fortnite Güncelleme Notları Fortnite Sezon 7 Piyano Notaları ve Terkedilmiş Dans Binası Nasıl Bulunur ?

Piyano Notaları Nasıl bulunur?

 Epic Games’in çılgınlar gibi oynanan oyunu Fortnite Battle Royale oyununda 6.sezon 6.haftasında gelen challenge tekrarlanıyor. Oyuncular olarak birkaç müzik notası bulmalıyız ve tekrar piyanoda çalmalıyız. Bununla birlikte, bu kez, Notalar piyanolarda bulunacak, bu yüzden bu daha önce olduğu gibi aşamalı bir görev olmayacak. Bu görevi tamamlayan oyuncular için, Fortnite tarafından verilen bir  Noel ezgisi duyacaklar. 

 Geçen sezonki bu challenge da piyanolar Pleasant Park ve Retail Row’daydı. Oyuncular artık Lonely Lodge ve Pleasant Park’ta ki piyanoları bulmaları gerekiyor, bu da geçen sezondan Pleasant Parkta olan piyanoların konumunu hatırlayanların zaten bir ipucuya sahip olduğu anlamına geliyor. Lonely Lodge da bulunan piyano, Sezon 7 nin 1. haftasında Metal Kaplumbağanın orada, ve Pleasant Parkta piano B3 lokasyonunda ki tepede bulunabilir.

fortnite where to find pianos


 Oyuncular sadece bu piyanolara düşmeli ve onlardan önce görüntülenen Notaları çalmalıdır. Pleasant Park için, E, G, C, D ve E notalarını sırasıyla çalmalı. Lonely Lodge için, biraz daha karmaşık çünkü oyuncuların aşağıdaki tuşları sırayla çalması gerekecek: C, C, C, F, F, F, E, F , G, A, A #, G ve A.

 Notaları girdikten sonra oyuncular birkaç yılbaşı müziği duyacaklar. Tabi ki, diğer oyuncuların bu challengeleri yapmamaları için gözetlemesi gerekiyor bunu kolay yolla sağlamak için iki lokasyon arası X-4  Kanatlarını kullanacaklar.

İlginizi çekebilir>  PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS | 18. HAFTA YAMA NOTLARI

 Ayrıca, bu yazı yazıldığı sırada challengeların henüz fornite da olmadığına tekrardan hatırlatalım. Bu da şu anlama geliyor henüz oyuna gelmediğinden dolayı Epic Games son dakika değişiklikleri yapabilir,-Ancak bana soracak olursanız bu mümkün gözükmüyor çünkü sezonun teması yaklaşıyor.- Bu challengelar gelene kadar oyuncular 7. Sezonun 1. Haftasında bitmemiş görevler vs. tamamlanabilir durumda.

fortnite photos ile ilgili görsel sonucu

Terkedilmiş Dans Binası Nerelerde Bulunur?

 Yeni gelecek olan 2. Challenge bildiğimiz gibi Terkedilmiş Dans Binasında dans etmek. Peki bu dans binası nedir? Nerelerde bulunur? 

Fortnite 7. Sezonun 2. Haftasında ortam yavaş yavaş ısınıyor, bu da demek oluyor ki yeni bir Fornite Battle Pass alma zamanı gelmiş. Henüz almadıysanız, uyarmadı demeyin “disko” temalı challenge da yer alamayacaksınız. Bu hafta için 4 özel challenge var. Ancak, bu sezonun işleyiş sistemine V-Bucks harcamak isterseniz yani diğer bir deyişle Fortnite kostümleri ve Silah-Araç skinleri gibi daha fazla kozmetiklerin kilidini açabilirsiniz.

 Artık yepyeni Battle Pass’ı aldığınıza göre , bu hafta 2 görevle uğraşabilirsiniz. Bu görevi yapmak için haritanın uzak doğusunda bulunan Lonely Lodge’un yakınında kalmanız gerekiyor. Böylece uygun ABBA’nın kulaklarınızda bir döngü şeklinde çalmasıyla, burada yani Fortnite’in terkedilmiş köşk mahallinin bulunduğu yerde dans etmeniz gerekecek.

İlginizi çekebilir>  Fortnite: PS Plus Aboneleri Ücretsiz İtem Paketini Nasıl Alabilir?

FORTNITE TERKEDİLMİŞ KÖŞKÜN KONUMU:

 Fortnite’ın terkedilmiş köşkü Lonely Lodge’un güneydoğu ucunda bulunan uçurum tarafında yer almaktadır. Bodrum kayında bir dans pisti var işte burası görevi tamamlayacağınız yer.

Aşağıda tam olarak nereden nereye gitmeniz gerektiğini anlatan birkaç gerekli materyal var ;

Fortnite abandoned mansion location map

  Burada olmamızın yani görevimizin amacı ne?

Görevimiz Sezon 4’de, Loot Gölü yakınlarındaki Fornite disko topunu yükseltmek. Bunun için, Loot Gölü’nün fabrika binasında, Disko topunu tavana asmak için belirli yerlerde durmak için bir ekibe ihtiyaç vardı. Bununla birlikte, bu kez, dans etmek için sadece bir kişiye ihtiyaç duyulduğu anlaşılıyor, bu yüzden bu görevi bitirmeyi daha da kolaylaştıracak.

Bakınız, Yardımcı olacak görseller ;

Fortnite abandoned mansion location screenshot

  Dans pisti her iki tarafa bakan bir Skor Tablosu ile ikiye ayırıyor. Dans pistinin belirli kısımları yandığında o noktada durmamız ve en fazla puan için dans etmemiz gerekiyor. En çok puan kazanan yarışmayı da kazanıyor ve Görevi tamamlıyor. Ek olarak, Dans pistine ulaşmanın en kolay yolu, büyük evin doğu tarafındaki gizli biniş girişinin olduğunu unutmayın. Bunu da yukarıda resimledik.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir