Kapat

Fortnite, Oyuncuların Yerçekimini Değiştirmesine İzin Verecek

Anasayfa
Fortnite Battle Royale Fortnite, Oyuncuların Yerçekimini Değiştirmesine İzin Verecek

Fortnite’ın oyunculara tonlarca özelleştirme seçeneği sunmaya yönelik çabalarında, Oyun Alanı’nda yakında Yerçekimi ayarlarının sunulacağı anlaşılıyor. Böylece yerçekiminin çeşitli eğlencelerini keşfetmek için Oyun Alanı modundayken ayarlayabileceklerdir.

Twitter’da Fortnite Battle Royale, Gravity Çarpan seçeneklerinin bir özetini yayınladı. Hesaba göre, Fortnite oyuncuları yerçekimini şu şekilde ayarlayabilecekler.

-Small Planet (Küçük Gezegen)

-Medium Planet

-Large Planet (Büyük Gezegen)

-Asteroid

-Medium Moon

-Large Moon (Büyük Ay)

Bu yerçekimi ayarlarının her birinin ne kadar farklı olacağı ve oyuncuların ne kadar yükseğe zıplayacağı belirsizdir. Muhtemelen, gezegen ne kadar büyükse, yer çekimi o kadar büyüktür, ama bu, Hop Rocks ile bir sıçrama ya da Sezon 5’de Kevin küpü ile kıyaslanmasına açık değildir. Umarım, yüksekten düşme hasarı olmaz.

Bu sadece bir sızıntı olduğundan, bir şüphe duymalıyız, ancak bilgi oldukça güvenilir olma eğilimindedir. Ayrıca, Epic Games’in Fortnite Oyun Alanı modunda daha çok seçenek eklemek isteyeceği anlamına geliyor, böylece oyuncular çeşitli durumları test edebilirler. Ya da belki ATK kullanarak bazı çılgın dublörler elde etmek istiyorlar ve düşük yerçekimi gerçekten yüksek bir skor elde etmek için yardımcı olacaktır.

İlginizi çekebilir>  Fortnite: Battle Royale - Zapatron - Nadir ve Gizli Silahın Oynanışı

Yerçekimini düşürme sebebi ne olursa olsun, atlama yüksekliğini ayarlayabilmeniz, oyuncuların gerçekten akıl almaz vuruşlar yapmaya çalıştıkları için gerçekten etkileyici klipler elde edilebilir. Durum ne olursa olsun, bu ayarların Oyun Alanı moduna düşeceğine dikkat çekmek önemlidir.


Tasarımlarınız bundan sonra Global Satış’ta !

Tasarım satışımızın başlamamızın şerefine 3 kişiye özel tasarım çekişi yapıyoruz.Çekilişe katılmak için buraya tıklayın.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir