Kapat

Fortnite Bedava Twitch Prime 2 Kostümü Nasıl Alınır?

Anasayfa
Fortnite Battle Royale Fortnite Bedava Twitch Prime 2 Kostümü Nasıl Alınır?

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde Fortnite’ye özel olarak yapılan Twitch kostümünü nasıl alabileceğinizi göstereceğim.

1. İşlem

Öncelikle bu kostümü almak için şu linke tıklayıp Twitch Prime deneme üyeliği almanız gerekmektedir. Bu linke tıkladığınızda karşınıza böyle bir ekran gelecektir. Ya da iki butonlu bir sayfa da gelebilir. İki butonlu bir sayfa gelirse sağdakine tıklayıp üye oluyorsunuz. Böyle bir ekran gelirse de ok ile işaretlemiş olduğum dairenin içindeki butona tıklıyorsunuz.

2. İşlem

Evet sıradaki işlemimiz resimde gördüğünüz gibi ülke seçim ekranı geliyor. Buradan United States (Amerika)’yı seçiyorsunuz.

3. İşlem

Bu ekranda ise 2. işlemin devamını uyguluyoruz. Altta para yazdığına bakmayın. Deneme üyeliği alacağımız için sıkıntı çıkmayacaktır. Annual plan also available yazan küçük yazıya tıklıyoruz ve işlemlerimize devam ediyoruz.

4. İşlem

Buradaki işlemde ise ok ile işaretlemiş olduğum alana bir kez tıklıyoruz.

5. İşlem

Birinci ile belirttiğim bölümde eğer üyeliğiniz varsa direkt giriş yapıyorsunuz. Eğer üyeliğiniz yoksa ikinci bölümde belirttiğim butona tıklıyorsunuz ve üye olup işleme devam ediyorsunuz.

İlginizi çekebilir>  Rainbow Six Siege Twitch Prime Paketleri Alma

6. İşlem

Evet resimdede gördüğünüz gibi ilk öncelikle sağ üstte bulunan taç simgesine tıklıyoruz karşımıza bu ekran geliyor. Daha sonrasında ise Start Your Free Trial butonuna tıklıyoruz.

7. İşlem

Burada ise yapacağımız işlem Start Your 7-Day Free Trial butonuna tıklamak.

8. İşlem

Burada ise tekrardan Amazon adlı siteye girişimizi gerçekleştiriyoruz.

9. İşlem

Buradaki ekranda ise kredi kartı bilgilerimizi giriyoruz ve Continue diyoruz.

10 İşlem

Bu ekrandan ise Start your free trial diyoruz ve devam ediyoruz.

Son İşlem

Daha sonra twitch’e geri dönüp taç simgesine tıklıyorsunuz ve ilk butona tıklıyorsunuz. Ardından biraz aşağıda GANİMETİNİZ İÇİN BURAYA TIKLAYIN yazan bir buton gelecek. Ona da tıklayın. Daha sonra hesabınızı bağlayın. Bu hesapla al diyin. Daha sonra Yetkilendir butonuna tıklayın. İşlemler bu kadar. İyi oyunlar. Bizi takip etmeyi unutmayın.

 

Fortnite Twitch Prime Skini Alma Hataları
Oh No Hatası

1-Oncellikle Oh no Error veya Herhangi başka bı hata alıyorsanız muhtemelen başka ülkeden bağlandığınız içindir eskiden bendede böyle oluyordu

İlginizi çekebilir>  FIFA 18 Dünya Kupası - Rusya 2018 FIFA 18 Güncelleme Rehberi - FIFA 18 Dünya Kupası'nda hangi takımlar var?

ÇÖZÜMÜ

Yapmanız gereken tek şey Opera Devopler Edition Yüklemek Yukledikten sonra Operanın Kendi Vpsini Açıp Kuzey veya Güney Amerikaya bağlanmak sonra zaten yaptığınız işlemleri tekrar yapın olduğunu göreceksiniz ödeme seçeneklerini United states yapmayı unutmayın.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

“Fortnite Bedava Twitch Prime 2 Kostümü Nasıl Alınır?” üzerine 3 yorum

  1. Harun says:
  2. Harun says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir