Kapat

Fortnite Battle Royale’dan Kaldırılan 5 Güzel Eşya !

Anasayfa
Fortnite Battle Royale Fortnite Battle Royale’dan Kaldırılan 5 Güzel Eşya !

Epic artık bizi silah değil , kazmayla savaştırmaya çalışıyor.Oyundaki her güzel şey kalkıyor.Şimdi o efsaneleri buraya koyacağız.Bunların bazıları hala Oyun Alanı modunda kullanılabilir.Hadi bakalım başlayalım!

1-Dürtü El Bombaları

Bu bomba kendimizi uçurmak için, adamlara atıp öldürmek için çok kullanışlıydı.Ben şahsen çok kullanırdım, şekli hoşuma giderd.Güzel de hasarı vardı Taktiksel Pompalıyla güzel kombo yapılıyordu.

2-Susturuculu SMG

Oyunun ,Sezon 5’in en ama en kullanışlı silahıydı.Neredeyse her zaman çıkardı ve ortalama hasarı ve vuruş rahatlığı ile çok güzel bir silahtı.Her düştüğünüz yerde en az bir tane bulurdunuz.Uzak ve yakın mesafede susturucu sayesinde sessiz bir şekilde adam öldürebilirdiniz.


3-LMG

M249’a benzer,pek çıkmayan ama çıkınca da insanda çok güzel bir his uyandıran silah.Şahsen bana hiç çıkmadı.Ama videolarında,baya güzel bir silah olduğunu söyleyebilirim.

4-C4

Oyundaki en kullanışlı bombaydı.Fazla alanı patlatır,fazla damage verir, her yerden en az 3 tane çıkardı.Çok seviyordum.Yapıları yıkmak için birebirdi.Ama Epic yaptı yapacağını ve kaldırdı bu bombayı.

5-Bounce Pad

Bunun kaldırılması,oyuncular tarafından acayip tepki çekti.Çok kullanılan bir eşyaydı oyuncular tarafından.Seviyordum desem yalan söylemiş olurum ama Fortnite oyuncularının neredeyse en sevdiği eşyaydı.Özellike fırtınadan kaçmak için birebirdi.

İlginizi çekebilir>  Fortnite'a Redzone Geliyor !

Bu makalemizde sizlere , Epic’in Fortnite Battle Royale’dan kaldırdığı eşyaları derledik, sağlıcakla kalın!

Bu makale Alper Ege Sezer tarafından yazılmıştır !

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

“Fortnite Battle Royale’dan Kaldırılan 5 Güzel Eşya !” üzerine 1 yorum

  1. can baba says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir