Kapat

Fortnite 2018 – Cadılar Bayramı Kostümleri !?

Anasayfa
Fortnite Battle Royale Fortnite 2018 – Cadılar Bayramı Kostümleri !?

Herkesin en korkutucu ve en yenilikçi Cadılar Bayramı kostümlerini giymesi için tam zamanı. Fortnite, bu yıl dünya da fırtınalar estirdi, hatta milyarder Elon Musk bile Twitter’da oyun hakkında şakalar yaptı. Dolayısıyla, Google’ın en iyi trend olan Cadılar Bayramı kostümleri listesindeki Google Frightgeist’te listenin en üstünde yer alması şaşırtmadı. 

Google Frightgeist’e göre, Amerika’nın sakinleri Epic Games’in yaratıcılarından esinlenen kostümlerle karşılaşma olasılıkları yüksek. Ayrıca, Fortnite, Montgomery, AL, Eureka, CA, Steubenville, OH, Casper, WY ve McAllen, TX şehirlerinde en çok arananlar arasında.

Şu anda, Fortnite kostümleri trend oluyor, bu yüzden Cadılar Bayramı’nın gerçekleşeceği ayın sonuna kadar listenin en üstünde kalması muhtemel. Fortnite, Frightgeist listesinde ikinci olan Spider-Man ve listede üçüncü olan Unicorn ile eşlik ediyor. Örümcek-Adam kostümlerinin bu yıl görecekleri ikinci en büyük Cadılar Bayramı kostümleri olması şaşırtmadı.

fortnite halloween ile ilgili görsel sonucu

PlayStation 4’ün özel Spider-Man oyunu bu yıl da eşit derecede başarılı oldu. Web sitesine göre, video oyunları tüm kostüm aramalarının %4’ünü oluşturuyor ve video oyunlarının (veya video oyunları içeren projelerin) ABD’deki kostüm aramalarındaki en önemli iki pozisyonu işgal etmesi, dünya çapındaki cadılar bayramı büyük etkisini gösteriyor. 

Fortnite ve Destiny 2 gibi birçok çevrimiçi video oyunu da oyun içi etkinlikler ve özel kıyafetler ve eşyalar ile Cadılar Bayramı’nı kutluyor. Sezon 6’nın başlamasıyla birlikte Fortnite sürekli olarak Fortnightmares’ı çalıştırıyor, bu da harita üzerinde hayaletler ve ağlar gibi birkaç Cadılar bayramı temalı dekorasyona ve çok sayıda ürkütücü kozmetikle birlikte diğer oyun değişikliklerine de sahip. Fortnite hayranları, geçen yılki perili fırtınanın da belki de ayın sonunda geri döneceğini umuyorlar.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir