Kapat

Fifa 19 Kural Yok Modu !

Anasayfa
Oyun Fifa 19 Kural Yok Modu !

Evet merakla beklenen Fifa 19 Demo’su 13 Eylül itibariyle yayınlandı.Oyundaki kural yok modu oyuncuların hayli ilgisini çekti !

KURAL YOK :

Yeni FIFA 19 modları arasında belki de en çok dikkat çekeni Kural Yok adıyla geldi. Evet , adından da anlaşılacağı üzere oyunda herhangi bir kural bulunmuyor, gole ulaşmak için yapılabilecekler sınırsız.

Elbette atak düzeni, diziliş, hızlı kanat oyuncuları, seri forvetlerin yanı sıra oyuncunun deneyimiyle ortaya çıkan maç sonuçlarına, bu kez saha kenarındaki sizler (yani DualShock, joystick, vb’ler) son derece agresif çözümler de katabileceksiniz. Nasıl mı?

  • Artık ” Hocam faul ya ” “Hocam kırmızı kart” gibi tepkilerinize gerek kalmıyor neden mi ?

Fifa 19 No Rules (Kural Yok) moduyla fauller ortadan kalkıyor !
Tamamen kendi zevkinizce karşı takım oyuncularına istediğiniz gibi müdale yapabiliyorsunuz ayağınıda kırsanız penaltı noktasında faul de hiçbir düdük sesi duymayacaksınız !

  • Kick Off moduyla ofsayt da  kalkıyor !
  • Evet FIFA oyunclarının özelliklede ofsayt’dan çok anlamayan oyuncuların sinirini bozan ofsaytlarda artık yok ! İstediğiniz gibi pozisyona girebilirsiniz !
İlginizi çekebilir>  H1Z1 'e Yeni Harita Geliyor !

Oyunculara çok farklı bi deneyim sunan No Rules modu sizin açınızdan oldukça güzel bir oyun deneyimi gibi gelse de bunların rakibiniz tarafından size karşı kullanılması ne kadar güzel gelir bilemeyiz 🙂

Daha Fazla Oyun Haberleri İçin Sitemize Sağ Alttan  Abone Olmayı Unutmayın !

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir