Kapat

FIFA 18 Dünya Kupası – Rusya 2018 FIFA 18 Güncelleme Rehberi – FIFA 18 Dünya Kupası’nda hangi takımlar var?

Anasayfa
Oyun FIFA 18 Dünya Kupası – Rusya 2018 FIFA 18 Güncelleme Rehberi – FIFA 18 Dünya Kupası’nda hangi takımlar var?

FIFA 18 Dünya Kupası Güncellemesi. FIFA 18 Dünya Kupası 2018 güncellemesinin bu rehberinde, tüm yeni Dünya Kupası 2018 oyun modlarını, Dünya Kupası için FUT değişikliklerini ve ücretsiz güncellemede yer alan tüm takımları ve stadyumları detaylandıracağız.

FIFA 18 Dünya Kupası Güncellemesi

Oyuna Rusya 2018’i getiren FIFA 18 Dünya Kupası Güncellemesi, önemli miktarda yeni içerik ekliyor. Bu kılavuzda, tüm yeni modları ve güncellemeleri FUT 18’e açıklayacağız, ayrıca PS4, Xbox One, PC, Switch ve Mobile üzerindeki yeni World Cup 2018 içeriğini ne zaman oynayacağınızı bilmenizi sağlayacağız.

The FIFA 18 World Cup 2018 experience, delivered via a free update, will include a full tournament experience, authentic teams, stadiums, kits, badges, Official Match Ball and the Official Winner’s Trophy.

FIFA 18 Dünya Kupası Güncellemesi Ne Zaman Yayımlanıyor?

FIFA 18 Dünya Kupası 2018 Güncellemesi yaklaşan uluslararası turnuvaya bağlı olduğu için, ücretsiz Rusya 2018 güncelleme tarihi PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için 29 Mayıs. FIFA Mobile için bu güncelleme 6 Haziran’da gelecek.

FIFA 18 Dünya Kupası 2018 Güncellemesi Bedava mı?

EA, PS4, Xbox One, PC, Switch ve FIFA Mobile’a gelen FIFA 18 Dünya Kupası 2018 güncellemesinin indirilip oynayabileceğini açıkladı. FIFA 18 Dünya Kupası moduna ve özelliklerine erişmek için FIFA 18’in bir versiyonuna ihtiyacınız olacak.

FIFA 18 Dünya Kupası Güncellemesindeki Takımlar

EA, FIFA 18 Dünya Kupası Güncellemesinde yer alan takımların tüm kadrosunu resmi olarak açıklamamıştır, ancak turnuvada tüm 32 takımın yer alacağını ve bunu yapmayan bazılarının olacağını biliyoruz.

  • Grup A: Rusya, Uruguay, Mısır, Suudi Arabistan
  • Grup B: Portekiz, İspanya, İran, Fas
  • Grup C: Fransa, Peru, Danimarka, Avustralya
  • Grup D: Arjantin, Hırvatistan, İzlanda, Nijerya
  • Grup E: Brezilya, İsviçre, Kosta Rika, Sırbistan
  • Grup F: Almanya, Meksika, İsveç, Güney Kore
  • Grup G: Belçika, İngiltere, Tunus, Panama
  • Grup H: Polonya, Kolombiya, Senegal, Japonya
  • Uygun Olmayanlar: İtalya, USA, Hollanda ve Şili
İlginizi çekebilir>  PUBG: En İyi Araç Spawnları Ve Konumları

FIFA 18 Dünya Kupası 2018 Güncelleme Oyun Modu ve Özellikleri

FIFA 18 Dünya Kupası Güncellemesi – Arjantin

2018 FIFA Dünya Kupası Rusya

Bu 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya’nın sanal rekreasyon. Nitelikli 32 milli takımdan birini seç ve onları gezegendeki en büyük futbol turnuvasına ne kadar uzatabildiğini gör. PC’de, PS4 ve Xbox One oyuncuları resmi 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya grafik ve yayın paketinden yararlanacak. Bu, EA’nın “FIFA Dünya Kupası deneyimini devam ettiren sinematik sahneler” sunacağını söylüyor. Takımınızı grup sahnesinden Moskova’daki finale kadar sürmeye yarışın.

Özel FIFA Dünya Kupası Turnuvası

FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesindeki Özel FIFA Dünya Kupası Turnuvası modu, 2018 Dünya Kupası Finalleri’ne katılmayan takımları dahil etmenizi sağlar. Özel bir takım milli takımlar oluşturarak, İtalya, ABD, Hollanda ve Şili gibi ülkeleri dahil edebilir ve oynatabilirsiniz. Tarih kitaplarını yeniden yazmak ve ulusunuzun 2018 Dünya Kupasında temsil edildiğinden emin olmak için bu modu kullanın.

FIFA 18’de 2018 FIFA Dünya Kupası atmosferini elde etmek istiyorsanız, ancak tam turnuvaya katılmak istemiyorsanız Dünya Kupası Tekme Modu size göre. AI veya arkadaşlara karşı sergi maçları oynayın, ancak Rusya’daki 2018 Dünya Kupası’nın resmi takımları, oyuncuları, kitleri ve stadyumlarıyla.

İlginizi çekebilir>  Türkçe Seslendirilmiş 7 Oyun

FIFA Dünya Kupası Ultimate Team

FIFA 18’in en popüler modu olan FUT, FUT Dünya Kupası modu için elden geçiriliyor. 2018 Dünya Kupası’ndaki oyuncuları kullanarak kendi Ultimate Takımınızı oluşturmanıza izin vermenin yanı sıra, tweaked FUT Chemistry ve yepyeni FIFA Dünya Kupası Simgelerini kullanabileceksiniz.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir