Kapat

Ekim Ayı İçerisinde Çıkmasını Beklediğimiz En İyi 5 Oyun !

Anasayfa
Listeler Ekim Ayı İçerisinde Çıkmasını Beklediğimiz En İyi 5 Oyun !
Ekim Ayı İçerisinde Çıkmasını Beklediğimiz En İyi 5 Oyun !

Geçtiğimiz kurak yaz aylarından sonra ve Eylül ayından sonra oyun sezonu tam anlamıyla açıldı ve her ay oynamanız için onlarca güzel oyun çıkıyor.Bu makalemizde en iyisi olduğunu düşündüğümüz 5 tanesini listeledik.

WWE 2K199 Ekim

Türkiye’de çok fazla oynandığı düşünülmese de kendisine has bir kitlesi olan WWE2K19 9 Ekim tarihinde PC, PS4, XBO platformları için çıkışını yapacak.

Forza Horizon 4 – 2 Ekim

Arcade , simülasyon yarış oyunları arasında tek başına piyasayı domine eden Forza serisinin Horizon 4 oyunu 2 Ekim tarihi itibariyle betadan çıktı ve tam sürüm oldu.Oyun şu anda Gamepass’de bulunuyor.Gamepass ile ücretsiz ve türkçe altyazılı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Just Dance 2019 – 23 Ekim

Konsollar üzerinde has oyuncu kitlesinden yanı sıra normal günlük ve oyunlarla ilgilisi olmayan insanların bile ilgisini çeken Just Dance serisinin JD 2019 adlı oyunu 23 Ekim’de çıkışını tamamlayacak.Oyunun çıkacağı platformlar ise çok şaşırtıcı.Just Dance PS4, XBO, Switch, Wii U, X360, Wii platformları üzerinde oynanabilecek.

Call of Duty : Black Ops 4 – 12 Ekim

Yeni gelen Battle Royale modu ile birlikte Call of Duty serisine ve bu  yıla damga vuran Call of Duty : Black Ops 4 beta sürecinde oyunculardan iyi geri dönüşler almıştı.İlk defa bir CoD oyununda sadece Multiplayer özelliği tek başına bulunacak.CoD : BO 4 tam çıkışını 12 Ekim’de yapacak.

İlginizi çekebilir>  En İyi 10 Tarayıcı Tabanlı Multiplayer Oyun!

CoD : BO 4 rehberlerimiz :

Call Of Duty Blackout Hakkında Bilinenler !

Call Of Duty Blackout Sistem Gereksinimleri !

Call of Duty Blackout En İyi FPS Ayarları

Call of Duty Blackout Perk Rehberi 

Call of Duty Blackout Harita Rehberi

Call of Duty Blackout Silah Rehberi

Red Dead Redemption 2 –  26 Ekim

Veeee geldik listenin kralı diyebileceğimiz bir oyuna.Öyle bir oyun ki bu yıl hatta gelecek yıllarda bile yılın oyunu olabilecek kalitede bir oyun . RED DEAD REDEMPTION 2 . 105 GB boyutunda olması beklenen simülasyon bile diyebileceğimiz derece hayvani detaylara sahip olan bu oyun 26 Ekim’de çıkışını PS ve XBox konsollarına yapacak.PC’ye geleceği söyleniyor fakat net bir bilgi yok.Şayet gelecekse de çıkışından bir süre sonra gelecektir.

 

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir