Kapat

EA’dan Şaşırtıcı Haber : Command & Conquer’in Remastered Versiyonunda Oyun İçi Satım Alma Olmayacak !

Anasayfa
Haberler EA’dan Şaşırtıcı Haber : Command & Conquer’in Remastered Versiyonunda Oyun İçi Satım Alma Olmayacak !

Electronic Arts yapımcısı Jim Vessella Reddit platformunda Command & Counqer oyununun tekrar yapılması hakkında ki sorulan soruları yanıtlıyordu.

Bildiğimiz üzere EA internette “microtransactions” yani oyun içi satın alımlar konusunda bolca dalga geçilen bir firma.Fakat aşağıda okuyacağınız açıklamalar bu firma için bizi çok şaşırttı.

Bu konuda çok fazla bilgi yok ama bu bir proje, birkaç yıl sonra hayata geçirilmesi muhtemel ve hala planlama aşamasında olduğunu unutmayalım. Ancak Vessella sorulan bir soruya cevap olarak “C&C oyununun tekrar yapımında oyun içi satın alım eklemeyeceğiz.” Dedi.

Güzel olan şey. Konu hakkında pek fazla şey söylenmedi. Vessella bunun yerine hayranlarının görmek istedikleri şeyleri sormaktan ziyade “Güncellenmiş dengelemeyi veya daha sağlam bir kullanıcı arayüzünü görmek ister misiniz?” dedi.

command and conquer ile ilgili görsel sonucu
Dengeleme, klasik oyunların yeni versiyonlarının daha fazla kolaylık sağlamak için değiştirileceğinden endişelenen bir takım hayran topluluğu endişelendi. Vessella, “Denge klasik versiyonlarla aynı kalmalı mı, yoksa bunları daha uygun hale getirmek için yeniden dengelemeliyiz mi?” diye sorusunu hayranlarına yöneltti.

İlginizi çekebilir>  PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu!
Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir