Kapat

Deep Turkish Web Narkotik Tarafından Tutuklandı!

Anasayfa
Haberler Deep Turkish Web Narkotik Tarafından Tutuklandı!

Eğlence amaçlı komik videolar çeken Deep Turkish Web “Uyuşturucu maddeye özendirme” istemiyle tutuklandı.

Deep Turkish Web instagram da tutuklandığına dair açıklama yaptı. Açıklaması;

“Bu öğlen saatlerinde BIMER’e yapılan şikayet üzerine NARKOTİK polis ekipleri tarafından evimize operasyon düzenlendi ve gözaltına alındık. Zaten bu günün geleceğini bildiğimiz için maalesef duruma pek şaşıramadık. Tahmin ettiğiniz üzere gözaltına alınma sebebi TCK 190 “Uyuşturucu maddeye özendirme” baş aktör “ESRARCASH MENDERES” tutanağa bile girdi sonunda adam amk. Narkotik ekipleri bizlere karşı çok iyi davrandılar ekipten birisi gelmeden önce baş şüpheli video “ESRARCASH MENDERES YILAN SERDAR’A CEZA KESİYOR” izlemiş ve çok beğenmiş karakola gidene kadar muhabbetini yaptık. Bir daha karakoldan çıkamama ihtimali olmasına rağmen Narkotik ikilisini ileriki karakterlerde kullanmak için detaylıca incelemeye başlarken buldum kendimi arka koltukta, içlerinden biri tam o sırada “LAN BİZİDE VİDEO YAPMA HEE VALLA TEKRAR GELİRİM” dedi. Önce hastaneye gittik darp olmadığına dair rapor aldık ardından karakola gittik. Beşiktaş’lı olmanın ayrıcalığı olarak SOSYETE MAFYASI karakolu ETİLER KARAKOLU’na götürüldük. Artık masa başı polisler olmaya başladı orada muhattabımız. Sıra ile ifade vermeye başladık. Kapımıza gelen Narkotik memurlar ve Karakoldaki memurlar dahil herkes durumun çok saçma ve gereksiz olduğunun farkındaydı. Yaptığımız videoların hepsinin bire bir Youtube kullanıcılarından yola çıkıldığını ve gerçek hayatlardan esinlenildiğini amacının tamamen mizah ve yıkılmış hayatlar olduğunu anlattık. Bir dahaki karakol ziyaretimizde bir daha çıkamayacağız muhtemelen. Bu sebepten dolayı suç dosyasına intikal eden tüm videoları ifademizde söylediğimiz üzere kaldırdık. Bundan sonra gelecek olan videolarda bu ifadeler doğrultusunda hazırlanacak. Ben hepinizi çok seviyorum, basit bir “youtube” hikayesi değil bu… evet videoları biz yapıyoruz ama inanın birlikte izliyoruz birlikte düşünüyoruz birlikte detaylarda boğulup birlikte gülüyor birlikte ağlıyor, dertlenip bir sigara yakıyoruz. YIKILMIŞ HAYATLARA KENDİ PENCEREMİZDEN BAKMAYA DEVAM EDECEĞİZ. GÖRÜŞMEK ÜZERE. KENDİNİZE İYİ BAKIN… (elimizdeki kağıtlar şüpheli ifade tutanağı)”

Bu garip durum umarım bir daha yaşanmaz.  Daha fazla YouTube haberleri için sağ alttan sitemizin bildirimlerini açmayı unutmayın.

MEZUN OLDUK BAKIN! Bu öğlen saatlerinde BIMER’e yapılan şikayet üzerine NARKOTİK polis ekipleri tarafından evimize operasyon düzenlendi ve gözaltına alındık. Zaten bu günün geleceğini bildiğimiz için maalesef duruma pek şaşıramadık. Tahmin ettiğiniz üzere gözaltına alınma sebebi TCK 190 “Uyuşturucu maddeye özendirme” baş aktör “ESRARCASH MENDERES” tutanağa bile girdi sonunda adam amk. Narkotik ekipleri bizlere karşı çok iyi davrandılar ekipten birisi gelmeden önce baş şüpheli video “ESRARCASH MENDERES YILAN SERDAR’A CEZA KESİYOR” izlemiş ve çok beğenmiş karakola gidene kadar muhabbetini yaptık. Bir daha karakoldan çıkamama ihtimali olmasına rağmen Narkotik ikilisini ileriki karakterlerde kullanmak için detaylıca incelemeye başlarken buldum kendimi arka koltukta, içlerinden biri tam o sırada “LAN BİZİDE VİDEO YAPMA HEE VALLA TEKRAR GELİRİM” dedi. Önce hastaneye gittik darp olmadığına dair rapor aldık ardından karakola gittik. Beşiktaş’lı olmanın ayrıcalığı olarak SOSYETE MAFYASI karakolu ETİLER KARAKOLU’na götürüldük. Artık masa başı polisler olmaya başladı orada muhattabımız. Sıra ile ifade vermeye başladık. Kapımıza gelen Narkotik memurlar ve Karakoldaki memurlar dahil herkes durumun çok saçma ve gereksiz olduğunun farkındaydı. Yaptığımız videoların hepsinin bire bir Youtube kullanıcılarından yola çıkıldığını ve gerçek hayatlardan esinlenildiğini amacının tamamen mizah ve yıkılmış hayatlar olduğunu anlattık. Bir dahaki karakol ziyaretimizde bir daha çıkamayacağız muhtemelen. Bu sebepten dolayı suç dosyasına intikal eden tüm videoları ifademizde söylediğimiz üzere kaldırdık. Bundan sonra gelecek olan videolarda bu ifadeler doğrultusunda hazırlanacak. Ben hepinizi çok seviyorum, basit bir “youtube” hikayesi değil bu… evet videoları biz yapıyoruz ama inanın birlikte izliyoruz birlikte düşünüyoruz birlikte detaylarda boğulup birlikte gülüyor birlikte ağlıyor, dertlenip bir sigara yakıyoruz. YIKILMIŞ HAYATLARA KENDİ PENCEREMİZDEN BAKMAYA DEVAM EDECEĞİZ. GÖRÜŞMEK ÜZERE. KENDİNİZE İYİ BAKIN… (elimizdeki kağıtlar şüpheli ifade tutanağı)

Deep Turkish Web (@deepturkishweb)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]
İlginizi çekebilir>  Life Is Strange Evreninde Geçen Bedava Oyun Yayımlandı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir