Kapat

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi ve Tüm Bilinenler !

Anasayfa
Genel Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi ve Tüm Bilinenler !

Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi için beklenti daha yüksek olamazdı. Yıllardır yeni bir cyberpunk oyunu için fragman ve oyun detayları merakla beklendi, ama CD Projekt Red yaklaşan futuristik RPG ile detaylı kitleler ortaya koydu.


Cyberpunk 2077’nin Hikayesi:


Oyunun geçtiği dönemi ve ortamı tahmin etmek zor olmasa gerek, isminden de anlaşılacağı üzere siberpunk bir dünya var karşımızda. İnternetin ve teknolojinin hakim olduğu bu dünyada gelişmiş teknolojiye sahip araçlar, cihazlar ve tabii ki bol bol neon ışığı yer alıyor.

Oyunun detayları resmi olarak açıklanmasa da E3 fuarında, kapalı kapılar ardında 50 dakikalık oynanış sunumu yapıldı ve sunuma katılanlar sayesinde oyuna dair birçok detay su yüzüne çıktı.


Oyunun başrolünde “V” adlı bir paralı asker yer alıyor ve para kazanmak için karanlık işlere bulaşıyor. Oyuna başlarken bizi karşılayacak karakter yaratma ekranı sayesinde V’yi istediğimiz gibi özelleştirmek mümkün olacak.

Bu noktada en önemli detaylardan biriyse yapılacak tercihlerin oyunun hikayesine ve gidişatına etki edecek olması.

Karakter yaratma seçenekleri arasında saç ve dövme gibi görsel detayların yanı sıra güç, zeka, refleks ve teknoloji gibi yetenek başlıkları da yer alacak.
Oyun içerisinde arabaları, uçakları ve bisikletleri kullanabileceğiz. Yani, bize açık dünyada güzel bir esneklik yaşatacak.

İlginizi çekebilir>  CS:GO Skinlerini ne kadar biliyorsun?
cyberpunk 2077 ile ilgili görsel sonucu

E3 2018’de yayımlanan yeni bilgilerin silinmesine rağmen, henüz Cyberpunk 2077 için kesin bir çıkış tarihimiz yok.Ama edindiğimiz bilgilere göre Haziran 2019’un Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi olması bekleniyor.

Oyunun grafiklerine ve oynanışına göz atmak isterseniz fragmanı izliyebilirsiniz.


Cyberpunk 2077’nin FragmanıAyrıca fragmanın hemen sonunda, oyun için yapılan web sitesi de duyuruldu. Burada Cyberpunk bültenine üye olabilir, geliştiricilerin haberlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

En çok merak edilen konulardan biri, PS4 ve Xbox One platformları için de geliştirilen oyunun PC sürümünün sistem gereksinimleri tabii ki. Ortada henüz tamamlanmamış bir oyun var ve haliyle oyunun sistem gereksinimleri de belirlenmedi.
Grafik ayarları ve oyunun performansı konusunda yorum yapılmasa da oyunun tanıtımı sırasında kullanılan sistem şu bileşenlerden oluşuyor :

Cyberpunk 2077’nin Sistem Gereksinimleri

  • Intel Core i7-8700K 3.70Ghz işlemci
  • G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3000Mhz CL15 bellek
  • ASUS ROG Strix Z370-I Gaming anakart
  • NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ekran kartı
  • Samsung 960 PRO 512GB M.2 PCIe sabit disk
  • Corsair SF600 600W güç kaynağı
İlginizi çekebilir>  Microstutter Nedir ve Nasıl Düzeltirim ?
Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir