Kapat

CS:GO Turnuvasında, OptiC Gaming Takımının Hindistanlı Oyuncusu Forsaken Hileden Yakalandı!

Anasayfa
CS:GO CS:GO Turnuvasında, OptiC Gaming Takımının Hindistanlı Oyuncusu Forsaken Hileden Yakalandı!

Cuma gününün erken saatlerinde, eXTREMESLAND 2018 Asya Finalleri aniden Counter-Strike dünyasının konuşması haline geldi ve ‘forsaken’in’ turnuvada bir hile yazılımı kullandığını öğrendikten sonra OpTic Hindistan’ın diskalifiye edildiği söylendi.

OpTic Gaming Uluslararası Geliştirme Direktörü Jesal Parekh, OpTic India’daki geri kalan oyuncuların Nikhil “forsaken” Kumawat’ın hile kullandığını bilmedikleri konusunda ısrar etti.

Bu, Mayıs ayında Kuzey Amerika’daki bir organizasyonun, sürekli büyüyen bir spor sahnesine sahip bir ülkede yetenekleri tanımlamak ve beslemek amacıyla başlattığı bir proje olan OpTic India’nın tarihinin en büyük mücadelesiydi. Ekip, başta ESL India Premiership 2018 olmak üzere bir dizi yurtiçi turnuva kazandı ve şu anda Asya sıralamasında 10. sırada yer alan ilk uluslararası atılımlarını yapıyor.

HLTV.org ile temaslarda bulunan Jesal Parekh, haberlerin Hint Counter-Strike için büyük bir darbe oluşturduğunu itiraf etti ve takımın geri kalanının forsaken’in eylemleri hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadığını dile getirdi.

OpTic başkanı HLTV.org’a verdiği demeçte, “Hileyle yakalanan oyuncu uzaklaştırıldı, böyle bir şeye tahammül etmiyoruz.”

“İlgili diğer tüm takım ve organizasyonlardan özür dilemek istiyoruz. Bu herkes için haksızlıktır. Ayrıca ülkemize ve bizi destekleyen taraftarlara da özür dilemek istiyoruz. Bu ülke için büyük bir başarısızlık olacak. Bencil bir insanın buna neden olabilmesi gerçekten talihsiz bir durumdur.”

İlginizi çekebilir>  Yeni Çok Eğlenceli Batı Konseptli CS:GO Haritası: Mission Western

“Organizasyonun yakında resmi bir açıklaması yayınlanacak, ancak diğer dört oyuncunun bundan haberi olmadığını ve en ufak bir ipucu olsa bile oynamayı asla kabul etmeyeceğini çok net olarak açıklamak istiyorum.” dedi.

ESL, HLTV.org’a, henüz 23 Ekim’de düzenlenecek olan yaklaşmakta olan Pro League Asia etkinliğinde OpTic India’nın yerinde karar vermediğini söyledi.

Daha da iyisi (ya da daha kötüsü), Forsaken’in yöneticiden gizlemeye çalışmasıdır.

https://twitter.com/liuxinwei0102/status/1053217595879579648?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1053217595879579648&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fcsgo%2Foptic-india-disqualified-from-extremesland-csgo-event-after-player-is-caught-with-hacks-194651

 

Twitter’da paylaşılan doğrulamalar;

Asya scrim PUG’de 2017’den Forsaken’ın bir başka klibi. Tyloo’nun @BnTeTCSGO ve diğer oyuncular bu anda Forsaken’in hile kullandığını bildiğini söylüyorlardı. Şimdiye kadar yakalanmadı.

CS-Go turnuvasında OptiC india takımının Hindistanlı oyuncusu forsaken’in hileden yakalanma anı...

CS-Go turnuvasında OptiC india takımının Hindistanlı oyuncusu forsaken’in hileden yakalanma anı...

CS-Go turnuvasında OptiC india takımının Hindistanlı oyuncusu forsaken’in hileden yakalanma anı...
CS-Go turnuvasında OptiC india takımının Hindistanlı oyuncusu forsaken’in hileden yakalanma anı...

 

İlginizi çekebilir>  Rampage Filmi Kötü Oyun Filmi Olmaktan Nasıl Kaçmayı Planlıyor ?
Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

“CS:GO Turnuvasında, OptiC Gaming Takımının Hindistanlı Oyuncusu Forsaken Hileden Yakalandı!” üzerine 1 yorum

  1. hindistanlı çocuk says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir