Kapat

CS:GO – Silver’dan Hızlıca Çıkmak İçin 5 İpucu

Anasayfa
CS:GO CS:GO – Silver’dan Hızlıca Çıkmak İçin 5 İpucu

Eminimki aramızdan birçok kişi bir türlü silver dan çıkamamaktan huzursuzdur ve bu olay bazen sinirlerimizi çok bozmaktadır.Bu konumda silverdan hızlıca çıkmanız için size yardımcı olmaya çalışacağım.

  • Kendinizden Daha iyi Oynayan Arkadaşlar Bulun

Eğer Silver’sanız oyunun en kötü rank aralığındasınız ve kabul edelimki oyun hakkında pek fazla bilgiye sahip değilsiniz.Sizden daha iyi oynayan ve daha yüksek rütbeye sahip olan 4 arkadaş bulmak ve onlarla oynamak hem sizden yüksek ranklara sahip oldukları için maç başına rank atlama ihtimalinizi yükselticektir hem de iyi oyuncuların yanında daha yerine ve tutarlı tecrübe kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

  • Farklı Haritalar Oynayın 

Silver olduğum dönemi hatırlıyorumda cahillik işte sadece Dust2 oynardım eminimki birçoğunuzda böyle yapıyor.Sürekli aynı harita oynamanız rütbe atlamanızı aşırı derecede yavaşlatacaktır ve malesefki oyunda hilelerin kendini en belirgin gösterdiği yerde Dust2’dir.Sürekli Dust2 oynamaya devam ederseniz üzgünüm ki rütbe atlamanız aşırı derecede yavaş olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

  •  Hesabınızı Seçkin Yapın

Malum rank aralığımız silver olunca hile de troll de eksik olmuyor.Yapabildiğiniz en kısa sürede steam hesabınızı steam quard’a bağlayın.

İlginizi çekebilir>  Suudi Arabistan'da Çocuk Ölümleri Üzerine 47 Oyun Yasaklandı !

 

  •  Bomba Hakimiyeti

Bombaları nasıl kullanacağınızı ve hangi harita nerelerde kullanağınızı öğrenin.Bu maddenin önemide en az aim’inizin  önemi kadar çoktur.

Eğer Aim’in İyi Değilse Aim Geliştirme Konumu Okuyabilirsin :

CS:GO Aim Geliştirme Rehberi

 

 

  • Isınmadan Oyuna Kesinlikle Girmeyin

Özellikle silver aralığındaki oyuncular ısınmadan oyuna girmeleri yüzünden önündeki adamı bile vuramayabiliyorlar bu hem sizin moralinizi bozarken takım arkadaşlarınızıda çok sinirlendirebilir.

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir