Kapat

Call Of Duty Blackout : Silah Rehberi

Anasayfa
Rehber Call Of Duty Blackout : Silah Rehberi

Call Of Duty hayranlarının merakla beklediği Blackout modu hakkında daha önce sizlerle bazı bilgiler paylaşmıştık :

[ilgiliicerik icerik_id=”15312″]

[ilgiliicerik icerik_id=”15131″]

Şimdi de Blackout modundaki silahlar hakkında sizleri bilgilendirmek istedik !

Blackout – En İyi Silah Listesi !

  • Maddox FRB

Bu saldırı tüfeği yüksek bir hasar  oranına sahip ve düşmanları birkaç saniyede düşürme yeteneği var. Çok fazla geri tepme özelliği olmadığından bu da Maddox FRB’ı tercih edilen bir silah haline getiriliyor.

  • Spitfire

Kendisi çılgın bir ateş oranına sahip ve yüksek hasar çıkışı bulunduruyor, bu da onu yakın mesafeden ölümcül kılıyor. Fakat düşmanlarla uzaktan çatışmaya başlayınca işler zorlaşmaya başlıyor, bu yüzden uzakta birini görüyorsanız başka bir silaha geçmenizi öneririz.

  • Swordfish

Kendisi bir patlama saldırı tüfeğidir. Tetiğe yeterince hızlı dokunursak   tam otomatik bir silah gibi çalışır ancak üstün doğrulukla çalışır, bu yüzden orta menzilli ve uzun menzilli çatışmalar için harikadır. Şüphesiz, şu anda oyundaki en iyi silahlardan biri.

  • ABR 223

ABR 223 Blackout’un popüler AUG versiyon saldırı tüfeğidir. Bu silah hem biçimiyle hem de işleviyle Swordfish’e oldukça benzer. Tetiğe dokunduğunuz anda  şaşırtıcı derecede güçlü üç yuvarlak patlamaya şahit olacaksınız.Orta ve uzun menzilde oldukça etkili bir silah.

  • MOG 12
İlginizi çekebilir>  Rainbow Six Siege Rehber : Karakterler

Yakın mesafeden düşmanlara oldukça çok hasar veren bir pompalı av tüfeği. Sadece yakın mesafede etkili olabilir  ama tam anını yakalarsanız rakiplerinizi bir anda bitirecektir.

  • KN-57

AK47’nin Blackout versiyonu diyebiliriz.Herkesin beklediği gibi bir AK 47 nasıl davranıyorsa öyle davranıyor. Büyük ölçüde dikey geri tepme, etkili hasar ve doğruluk var. Listemizdeki en güçlü silah olmayabilir, ancak işini iyi yapacak güvenilir bir saldırı tüfeği arıyorsanız kesinlikle buna değer.

  • GKS

GKS’nin  en güçlü olduğu söylenemez, ancak bu listede en kullanışlı silahlardan biri olan GKS cömert bir demir görünüş ve sabit bir isabet oranı var !

  • Zweihander

Büyük hasar potansiyeline sahip büyük bir  silahtır. Bu, hantal ağırlığa ve uzun bir şarjör değiştirme süresine rağmen, oldukça etkili bir silahtır.

  • Ray Gun

Sığınma bölgesindeki zombilerin öldürülmesiyle elde edilen Ray Gun, geleneksel zombiler modunda olduğu kadar güçlüdür.

 

Daha Fazla Oyun Rehberleri İçin Sağ Alttan Sitemize Abone Olmayı Unutmayın !

İnstagram’da Global Klavye !

 

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir