Kapat

Black Ops 4: Blackout’taki En İyi Silahlar Nelerdir?!

Anasayfa
Listeler Black Ops 4: Blackout’taki En İyi Silahlar Nelerdir?!

Fortnite gibi popüler battle royale oyunları, renk kodlu bir sistem kullanarak hangi silahların en iyi olduğunu bulmayı kolaylaştırıyor. Bu yazı yazıldığı sırada, Call of Duty: Black Ops 4’ün Blackout Battle Royale modunda böyle bir sistem mevcut değil, ve böylece bazı oyuncular, özellikle de oyunda yeni olanlar, hangi silahların alınacağını veya alınmayacağını bilmeyebilirler.

Call of Duty: Black Ops 4’ün hangi silahın en iyisi olduğunu bulmak, birbirine benzeyen silahların yüzünden daha da zorlaşıyor. Bunu göz önünde bulundurarak, oyuncuların oyundaki en iyi silahların isimlerini öğrenmeleri gerekecek ve “en iyi silah” öznel iken, aşağıdaki silahlar büyük oranda Blackout’un sunduğu en iyi şey olarak görülüyor.

  • ICR-7
  • KN-57
  • Koshka
  • Outlaw
  • Paladin HB50
  • Ray Gun
  • SDM

Oyuncular Black Ops 4’ün Blackout modunda en iyi silahlardan bazılarını bulsa bile, yine de oynamak için bolca yetenek kazanmaları gerekecek. Akıllı oynamak da büyük bir faktör oynayacak. harita etrafında dikkatsizce koşan bir oyuncu, arkadan vurulmaya başlayabilir ve hatta savaş sırasında bulduğu yüksek kaliteli silahlardan herhangi birini kullanamayabilirde.

Silahların yanı sıra, Black Ops 4 oyuncularının da toplayacağı başka ekipmanlar var. Zırh, Blackout’un başarısı için büyük ölçüde önemlidir, oyuncuların oyun dünyasının birçok yerinde bulunduğu bariz. 3. Seviye zırhı bulmak neredeyse imkansız sadece gizemli kutu gibi özel kutulardan elde ediliyor. Nitekim, en iyi silahların bir kısmı da gizemli kutudan çıkıyor, bu nedenle oyuncular Blackout stratejisini mümkün olduğunca hızlı bir şekilde elde etmek istiyorlar.

Oyuncular Blackout’taki en iyi silahlarla kendilerini donatmayı başardıklarında, kazanma şansları önemli ölçüde artmalıdır. Ancak taraftarlar, Treyarch’ın burada listelenen silahların kullanışlılığını etkileyecek şekilde oyunda değişiklikler yapabileceklerini akılda tutmalı, ayrıca gelecek güncellemelerde yepyeni en üst seviye silahlar da eklenebilir.

 

Daha Fazla Call Of Duty İçeriği :

Call Of Duty Blackout Hakkında Bilinenler !

Call Of Duty Blackout Sistem Gereksinimleri !

Call of Duty : Black Ops 4 En İyi FPS Ayarları !

Call Of Duty Blackout Perk Rehberi !

 Call Of Duty Black Out Harita Rehberi !

Call Of Duty Black Out En İyi Silahlar !

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir