Kapat

As Bayrakları As As : Fortnite’a Hacivat Skini Geliyor !

Anasayfa
Fortnite Battle Royale As Bayrakları As As : Fortnite’a Hacivat Skini Geliyor !

Fortnite’dan bir skin daha sızdırıldı.Bu sefer ortaya çıkan skin ise bizleri şaşırttı.Ortaya çıkan isim Geleneksel Gölge Oyunu Hacivat ve Karagöz’den Hacivat karakteriydi.

Epic Games , Fortnite Battle Royale üzerine güncellemer getirmeye devam ediyor.Bir sürü skin ve güncellemenin ardından bu sefer de yeni bir skin sızdırıldı.Sızdırılan skin hepimizin çok iyi bildiği Geleneksel Gölge Oyunundan Hacivat karakteriydi.

Hacivat Ve Karagöz Kimdir ?

Karagöz ve Hacıvat Bursa’da Ulucami’nin imalatı esnasında çalışan 2 işçidir. Karagöz demirci ustası ikenHacivat ise duvarcı ustasıdır. İnşaatın yavaş ilerlemesinden sorumlu tutulup idam edilmişlerdir . İdam edildikten sonra inşaatın durma noktasına gelmesi üzerine Şeyh Küşteri, ölümlerinin sonrasında kuklalarını yaparak perde arkasından oynatmaya başlar. Bu sayede Hacivat ve Karagöz tanınır.

Hacivat Skinini Nasıl Elde Edebilirim ?

Bu skini oyunda büyük bir olasılıkla 6. Sezon’da göreceğiz . Yani 6.sezon Battle Pass çıktığı zaman oradaki görevleri tamamlayarak elde edebileceksiniz. Ya da diğer Epik kostümlerde olduğu gibi 1500 V-Bucks vererek alabilirsiniz.

 

 

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]
İlginizi çekebilir>  Sızıntı: Fortnite LA'da Çöl Mapi Tasarlıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir