Kapat

Anthem İçin Şubat Ayında Bir Demo Geliyor!

Anasayfa
Oyun Anthem İçin Şubat Ayında Bir Demo Geliyor!

EA Access aboneleri ve ön sipariş veren herkes için erişim garantilidir.

PAX West’de bir panel öncesi basın brifinginde, Mark Darrah ve BioWare’den Mike Gamble, Anthem için VIP demo’nun aynı anda PC, Xbox One ve PS4 için 1 Şubat’ta olacağını duyurdu.

‘VIP’ çünkü EA Access aboneleri ve ön sipariş veren herkes erişimi garantiliyor, ancak daha sonra bir demoya sahip olmak için daha fazla yöntem ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Gamble ve Darrah, bunun çevrimiçi altyapıyı test etmek için tasarlanan bir teknoloji demosu olmayacağını, işlerin nasıl gittiğini göstermek için tasarlanan Anthem’in bir parçası olacağını söylediler.

Teknik testler de olacak, ancak bunlar için detaylar açıklanmadı.

Demolar, nadiren, Erken Erişim, geçici betalar ve video görüntülerine bolca erişimin bir araya gelmesiyle değiştirilebilir. BioWare, tipik olarak karakterlerle ve seçimlerle olan ilişkinizin hikaye ve dünya üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğu tek oyunculu RPG’leri yaymakla ünlüdür. Bu da, BioWare’in olağan kalabalığı için daha güçlü bir satış yapması için, Destiny gibi ortak dünya tetikçisi yapar. Anthem hakkında bugüne kadar öğrendiğimiz her şey zamanla dahada artıyor. Daha fazla bilgi öğrendikçe makelelerimizi güncelleyeceğiz, takipte kalın.

İlginizi çekebilir>  En İyi Oyun İçi Radyo Kanalları ve TV Şovları
Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir