Kapat

400 Kişilik Battle Royale: Mavericks Proving Grounds’dan İlk Trailer

Anasayfa
Genel 400 Kişilik Battle Royale: Mavericks Proving Grounds’dan İlk Trailer

Merhaba Global Klavye okurları, bildiğiniz üzere yeni Battle Royale  oyunu olan Battle Royale: Mavericks Proving Grounds’dan ilk trailer yayınlandı.

Oyun bildiğimiz üzere Battle Royale üzerine çıkarılmayı planlandığı için, genel olarak oyuncular ile çatışma ön planda tutuluyor. PUBG oyununa benzer ve farklı  yönleri tabii ki mevcut. Farklı yönlerine değinecek olursak PUBG oyunundaki gibi oyunda uçaktan atlamıyoruz. Oyuna yüksek bir yerden atlayarak dâhil oluyoruz. Çatışma anında düşman evinizin içine girdiğinde bombayı düşman yaklaştığında patlatabilir ve onu yere serebilirsiniz. Tabi ki patlama fiziği de oyunda geliştirilmiş,  patlattığınız duvar yıkılarak orada kocaman bir delik açılıyor. Farklı yönlerinden biri de fizikleri biraz daha geliştirilmiş, daha hassas şekilde tasarlanmış. Ayrıca silahlarınızın üzerine çeşitli stickerler ekleyebiliyorsunuz. Benzerliklerine geçersek PUBG oyununa kıyasla benzerlikleri bir eldeki parmak sayısı kadar az şekilde bulunabilir.

Oyunda şuanda oynayabileceğiniz maplar Orman, Karlı ve Harabe  olarak 3 tane bulunuyor. Oyunun trailerini aşağıya izlemeniz için bırakıyorum. Oyunun trailerini izlerseniz oyunda her zaman ki gibi AR, Half, Shotgun türleri bulunuyor. Oyunun fiziği hakkındaki düşüncem ise harika yapılan ve titizlikle düzenlenen bir sisteme sahip.

İlginizi çekebilir>  İnanılmaz İndirimleriyle Oyunfor Black Friday İndirimleri Başladı!

Oyunun trailerını izlemek için:

Hemen Puanla!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir